Spoločnosť Jaguar Land Rover dnes v Nitre vo svojom závode predstavila nový model Land Rover Defender. Ten sa bude vyrábať len práve v nitrianskom závode. Premiéru mal na práve prebiehajúcom autosalóne vo Frankfurte. V Nitre sa momentálne vyrába model Discovery.

Na predstavení modelu sme sa boli pozrieť aj my. Viac informácií o modele Defender nájdete v priloženej tlačovej správe.

Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender Jaguar dnes v Nitre predstavil nový Defender


Land Rover Defender by Michal Šimonek on ScribdZdroj: Nitralive.sk