Bytové domy na Nedbalovej ulici na Klokočine


Priebežné foto z výstavby
nájdete v našom Diskusnom fóre

O projekte Harmónia


HARMÓNIA – NALAĎTE SA NA LEPŠÍ ŽIVOT!
Rezidenčný komplex HARMÓNIA vás zaujme už na prvý pohľad štýlovou architektúrou a výbornou polohou v atraktívnej lokalite Nitra – Klokočina na Čermánskej strane. Vďaka optimálne navrhnutej dispozícii bytov tu nájdu miesto nielen moderné rodiny, ale aj jednotlivci žijúci aktívnym životom. Presvedčte sa, že môžete bývať v uzavretom rezidenčnom komplexe HARMÓNIA, v príjemnej štvrti s kvalitnou občianskou vybavenosťou, a žiť s vlastnou monumentálnou vyhliadkou na neďaleký Šibeničný vrch, Kalváriu a na hrebene Zoborských vrchov.

V uzavretom rezidenčnom komplexe HARMÓNIA, pozostávajúcom zo štyroch bytových domov, sa celkovo nachádza 108 bytových jednotiek:

* 20 - 1-izbových bytov
* 60 - 2-izbových bytov
* 20 - 3-izbových bytov
* 8 - 4-izbových bytov

ktoré vďaka rozmanitým dispozíciám a veľkosti ponúkajú na výber až 11 variant pre všetkých milovníkov moderného a kvalitného bývania. Rozlohy bytov sa pohybujú od 37 do 106 m2. Ideálne navrhnutá architektúra projektu ponúka štýlové a praktické bývanie.

Maximálny dôraz je kladený aj na samotnú možnosť parkovania, kde HARMÓNIA ponúka celkom 96 garážových státí, od ktorých sa budú môcť vlastníci dopraviť výťahom rovno až do pohodlia svojho bytu.

Lokalita: Nitra, Nedbalova ulica, Klokočina
Počet bytov: 108
Počet bytových domov: 4 (2 postavené)
Obchodné priestory: 0
Podlaží: 6
Začiatok výstavby: 10/2008
Ukončenie výstavby: 05/2010 (Zatiaľ postavené 2 bytovky)

www.harmonianitra.sk

Vizualizácie


Január 2010

Jún 2009

Február 2009

Október 2008