Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra


V sobotu 17. novembra 2018 o 13:00 hod. slávnostne otvárame detské ihrisko na Štefánikovej ulici v Nitre. Na mieste starého ihriska vyrástla nová zostava so strieškou, šmýkalkou a lezeckými stenami, piknikové stoly pre dospelých aj deti, lavičky a smetný kôš. Ihrisko je po novom osvetlené.

Zostavu osadil dodávateľ, zvyšné práce sme robili svojpomocne dvaja ľudia (dopadová plocha, natieranie, montáž lavičiek, stolov, osvetlenie).

Ihrisko stálo 5000€ a financie na výstavbu išli z grantového programu "Mením Moje Mesto", ktorého cieľom je podporovať zlepšenie kvality verejných priestranstiev v meste Nitra vychádzajúc z potrieb a záujmov jej obyvateľov. Program motivuje k aktívnej participácii pri vytváraní, obnove alebo oživení verejných priestranstiev a hodnotných miestnych lokalít. Grantový program je realizovaný mestom Nitra v spolupráci s Nitrianskou komunitnou nadáciou.

V rámci programu bolo podporených 12 projektov, tu nájdete ich zoznam

Touto cestou pozývam nielen rodičov s deťmi.

Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra Detské ihrisko Štefánikova ulica Nitra