Už po dvanásty krát aj vďaka vášmu záujmu sa 25.5.2024 v Nitre na Svätoplukovom námestí uskutoční moderný mestský trh – NITRÁNSKY RÍNEK. Organizátor podujatia o.z. Nitrafiesta pripravil aj na jarnom rínku pre obyvateľov Nitry a návštevníkov rínku bohatý kultúrny program a množstvo zaujímavých predajcov.

Ako každý aj tento rínek je organizovaný vo veľkom formáte nakoľko záujem predajcov so zvyšujúcou sa návštevnosťou rastie aj z dôvodu pozitívnych ohlasov a s dopytom nitrančanov po kreatívnej tvorbe malých remeselníkov a regionálnych produktoch malovýrobcov potravín.
Predstaví sa viac 95 predajcov a samozrejme je postarané aj o bohatý kultúrny program pre deti a dospelých.

Na rínku vystúpia 🎹 🎸

LHP Muzika – hudobné vystúpenie - od 10:00 hod.
REVER – hudobné vystúpenie - od 14:00 hod.
Divadielko DUNAJKA – JARMOK ROZPRÁVOK- od 15:15 hod.
(divadielko pre deti)
Music Box Project – hudobné vystúpenie - od 16:45 hod.

Od 16,00 hod. do 18,30 hod. po skončení detského divadielka budú pokračovať detské zábavné aktivity pod názvom FAJNOVO - ZÓNA ZÁBAVY A HIER.

Pozývame všetkých obyvateľov Nitry aj návštevníkov, aby prišli v sobotu 25.5.2024 od 9,00 hod. na Nitránsky rínek a svojou návštevou podporili šikovných a kreatívnych ľudí z celého Slovenska, zároveň ochutnali množstvo rínkových špecialít a lahodných nápojov. Veríme, že touto aktivitou opäť oživíme centrum mesta a Nitránsky rínek si bude získavať stále viac a viac svojich priaznivcov a podarí sa nám ďalej úspešne pokračovať v tejto tradícii. Aj vďaka vášmu záujmu spoločne na rínku vytvárame priestor pre stretnutia a zážitky. Partner tohto podujatia, je Mesto Nitra fi. UDENCO a Nitralive.sk..

Link na udalosť: www.facebook.com/events/612978114288173/

Nitránsky rínek, edícia jar 2024 (25. máj)