Už po desiatykrát aj vďaka vášmu záujmu sa 27.5.2023 v Nitre na Svätoplukovom námestí uskutoční moderný mestský trh – NITRÁNSKY RÍNEK. Organizátor podujatia o.z. Nitrafiesta pripravil na jarnom rínku pre obyvateľov Nitry a návštevníkov rínku bohatý program a množstvo zaujímavých predajcov.

Ako každý aj tento rínek je organizovaný vo veľkom formáte nakoľko záujem predajcov so zvyšujúcou sa návštevnosťou rastie aj z dôvodu pozitívnych ohlasov a s dopytom nitrančanov po kreatívnej tvorbe malých remeselníkov a regionálnych produktoch malovýrobcov potravín.

Tentokrát sa predstaví viac ako 90 predajcov a samozrejme je postarané aj o bohatý kultúrny program.

Na rínku vystúpia

  • Unplugged Session – hudobné vystúpenie, (Michal Cabala, Martina Uhrínová, Peter Slamečka, Tibor Seidl)

  • Dance Time – tanečné vystúpenie (tance zo štýlov latino lady dance)

  • Divadlo Jaja - Námorníci verzus Piráti (divadielko pre deti)

  • NaNovo – hudobné vystúpenie (známe verzie hitov Mariky Gombitovej, kapely Modus a iných slovenských hudbníkov)

  • Od 16,00 hod. do 18,00 hod. po skončení detského divadielka budú pokračovať detské zábavné aktivity pod názvom FAJNOVO - ZÓNA ZÁBAVY A HIER.

Pozývame všetkých obyvateľov Nitry aj návštevníkov, aby prišli v sobotu 27.5.2023 od 9:00 hod. na Nitránsky rínek a svojou návštevou podporili šikovných a kreatívnych ľudí z celého Slovenska, zároveň ochutnali množstvo rínkových špecialít a lahodných nápojov. Veríme, že touto aktivitou opäť oživíme centrum mesta a Nitránsky rínek si bude získavať viac a viac svojich priaznivcov a podarí sa nám ďalej úspešne pokračovať v tejto tradícii. Aj vďaka vášmu záujmu spoločne na rínku vytvárame priestor pre stretnutia a zážitky. Poďakovanie patrí partnerom tohto podujatia, ktorými sú Mesto Nitra a fi. UDENCO.

Link na FB udalosť

Fotogléria

Nitránsky rínek 2023 Nitránsky rínek 2023 Nitránsky rínek 2023 Nitránsky rínek 2023 Nitránsky rínek 2023 Nitránsky rínek 2023 Nitránsky rínek 2023 Nitránsky rínek 2023 Nitránsky rínek 2023 Nitránsky rínek 2023 Nitránsky rínek 2023