Multikino Mlyny Cinemas v Galérii Mlyny Nitra otvoria 30. apríla 2015

MLYNY CINEMAS sa zaradí medzi najmodernejšie multikiná na Slovensku

30. apríla 2015 otvorí po prvýkrát svoje brány 5-sálove 3D multikino MLYNY CINEMAS v Galérii MLYNY Nitra. Diváci sa môžu tešiť na moderný a maximálne pohodlný dizajn, unikátne špičkové technológie a jedinečné vychytávky zo sveta moderných kinosál, ktoré slovenským kinám doteraz chýbali. Okrem premiérových filmov bude MLYNY CINEMAS ponúkať aj kultové a klubové filmy, tematické víkendy a podujatia, nočné premietania, ako i niekoľko festivalov.

Kino s kapacitou takmer 700 miest má 5 kinosál, ktoré sú vybavené 3D obrazom Xpand s pasívnymi okuliarmi, samozrejmosťou bude zvuk Dolby surround 7.1. Ďaľším lákadlom je DOLBY ATMOS a technologická inovácia obrazu - 4K projekcia.

Na otvorenie celej dostavby si ešte počkáme, 30. apríla otvárajú svoje brány len multikiná. C&A otvára 14. mája 2015.

Mlyny Cinemas logo

O DOLBY ATMOS

DOLBY ATMOS je v súčasnosti najdokonalejší zvuk, aký kedy v kine existoval. Na Slovensku by ste kinosálu s týmto zvukom márne hľadali, podobne je to i v Maďarsku. V susednej Českej republike existujú len dve multikiná, ktoré touto unikátnou technológiou disponujú. Slovenskú premiéru DOLBY ATMOS prinesie práve MLYNY CINEMAS v Galérii MLYNY. Zvuk DOLBY ATMOS je nastavený na úroveň 105 dB a navodí reálnu atmosféru – nie na plátne, ale priamo pred vami a všade okolo vás budete počuť výbuchy áut, padajúce mrakodrapy, kričiace dinosaury alebo vesmírne ticho. Každý film bude pre návštevníkov fantastickým a vzrušujúcim zážitkom, v ktorom sa stanete súčasťou príbehu. S DOLBY ATMOS zažije divák doposiaľ nepoznané dimenzie. MLYNY CINEMAS sa zaradí medzi najmodernejšie multikiná na Slovensku.

Kinosála, v ktorej je inštalovaný zvuk DOLBY ATMOS, je naplnená reproduktormi zo všetkých strán. V strope kinosály sú reproduktory, ktoré zabezpečia najrealistickejší zvuk, aký ste kedy počuli. Väčšie množstvo postranných reproduktorov a predných reproduktorov umiestnených pod plátnom zabezpečí dokonalé priestorové efekty. Tieto reproduktory umožňujú silnejšiu reprodukciu basov a používajú kvalitnejšie subwoofery. Zvukové efekty si v multikine MLYNY CINEMAS v Galérii MLYNY v Nitre vychutnáte prostredníctvom sústavy 48 reproduktorov umiestnených za plátnom, na strope, bočných stenách a zadnej stene kinosály.

Online nákup vstupeniek

ATMOS bol uvedený na trh v roku 2012 a predstavuje piaty upgrade zvukového systému Dolby. Umožňuje prehrávať až 128 zvukových elementov súčasne. Samozrejmosťou bude online nákup vstupeniek, ktoré návštevník kina po zakúpení cez svoj počítač, tablet, notebook, či smartphone dostane e-mailom. Online nákup vstupeniek z pohodlia domova bez čakania v rade umožní návštevníkovi kina aj rýchly vstup do kinosál. Elektronická vstupenka na e-maile v mobile bude priamo vstupenkou na filmové predstavenie, bez potreby jej vytlačenia.


Pohľad na dostavbu Galérie Mlyny, 12. apríl 2015

Mlyny Nitra - dostavba


Vizualizácia - rozšírenie Galérie Mlyny

Mlyny Nitra dostavba


O rozšírení Mlynov sme Vás informovali v článkoch:

Veža v Mlynoch nebude, pribudnú obchody
Rozšírené Mlyny otvoria v zime, pohľad do interiéru stavby
Kiná v Mlynoch s názvom Mlyny Cinemas, dostavbu otvoria na jar


Vizualizácie

Fotogaléria interiéru 8.september 2014

Fotogaléria 28.september 2013

Fotogaléria 12.máj 2014

Fotogaléria 28.marec 2014Zdroj: Nitralive.sk, Mlyny NitraKomentáre  

+6 # Mireček 2015-04-13 10:31
To bude paráda...mam pocit, že MAX týmto pádom upadne celkom..
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Jay 2015-04-13 20:50
ako sa bude čítať ten názov? mlejnej sinemas alebo mlyny cinemaz?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # sara 2015-04-19 10:58
myslim že mlyny sinemas
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # marian 2015-04-14 16:07
Ja si nemyslím, že by upadli, max je dosť vychytené kino, nemyslím si, že by teraz všetci začali chodiť len do mlynov, aj keď na začiatku sa tam viacerí pôjdu pozrieť.
Myslím, (niekde som čítal raz), že NR MAX je druhé najnavštevovane jšie kino v SR, takže asi mierny úbytok bude, ale nie dramatický. Uvidíme.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Hmm 2015-04-16 12:04
Dobre Max nie je možno tak navštevovaný ako Mlyny, ale nie je ani tak veľký a asi nákladný. Viackrát som si všimol, že tu píšu ľudia, že Max už úplne skončí a pod. a aj od ľudí som to počul samozrejme od takých čo tam ani asi v živote neboli. Ja tam z času na čas chodím a je tam problém zaparkovať, chodí tam veľa ľudí a zdá sa mi že stále viac a viac. Maxu by podľa mňa uškodiť mohlo dostavanie City parku či ako sa to rozostavané dielo volá, ale nie Mlyny.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+2 # Hmm 2015-04-16 12:06
Predsa len tieto centrá majú asi inú klientelu a sú zamerané na iných ľudí. Do Mlynov chodia ľudia čo sa pohybujú v centre a sú blízko stanice, takže ľudia z dedín a okolia Nitry čo dochádzajú do NR vlakmi a autobusmi, potom ľudia cez víkendy z dedín a okolitých miest ako "výlet do Nitry". Do Maxu podľa mňa chodí Chrenová a ľudia čo tam nájdu to čo potrebujú a nemusia sa krútiť v tom úžasnom parkovisku v Mlynoch, promenádovať po Mlynoch a čo nenakupujú potraviny v predraženej Bille so slabým výberom. Do Mlynov OK na nákupy oblečenia, ale je ešte iný dôvod prečo by tam človek chodil ? Podľa mňa nie a človek bežne nakupovať oblečenie nechodí až tak často, nerátam tých pre ktorých je to hobby. Častejšie zaskočím do Maxu do Terna al. do Lekárne a odchádzam možno skôr ako by som v Mlynoch vôbec zaparkoval.Pozn ám veľa ľudí ktorí keď tam musia ísť tak je to za trest a to vrátane mňa...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Michal Šimonek 2015-04-16 15:52
Parkovať v MAXe nie je trest? :D
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+2 # Hmm 2015-04-16 19:44
Nie je pretože zaparkujem za pár sekúnd. Nekrúžim dokolečka v garážach, nestojím v rade na lístky do nich a nehľadám ešte neviem aký čas miesto.

V Maxe pokiaľ nie je nejaký špeciálny čas ako pred vianocami zaparkovať nie je problém. Ale zase aspoň ja registrujem, že je tam stále viac áut resp. parkovisko je viacmenej plné. Čo ale neznamená, že sa zase nedá zaparkovať. A hlavne prísť zaparkovať a hneď byť tam kde potrebujem je trošku iné ako krúžiť po garážach, stáť v rade a potom sa po poschodiach pešo alebo výťahmi presúvať tam kam potrebujem... Hovorím ísť nakupvoať oblečenie OK, ale preboha pre nič iné tam chodiť nie je potreba
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+2 # John Connor 2015-04-30 12:40
No som dost skepticky co sa tyka toho noveho kina, k Dolby ATMOS je to pekne ze to tam dali, ale predsa len THX by bolo asi lepsie keby tam je miesto ATMOSu, kedze vacsina filmov ma zvuk v THX, a Dolby ATMOS sa zatial moc nepresadilo. Takze v podstate zbytocne ked 90% filmov pojde v klasickom DOLBY ako v MAXe. 3D xpand passive tiez zvlastna volba oproti REALD 3D, ktore je v MAXe. Kedze REALD 3D je pokladane za lepsiu technologiu. V kazdom pripade treba vyskusat a posudit, ktory 3D obraz bude lepsi. Ci v MAXe alebo v Mlynoch.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť