Jaguar Land Rover bude na tohtoročnom veľtrhu práce Job Expo počas 26. a 27. apríla hľadať tristo pracovníkov

Návštevníci podujatia sa u zástupcov spoločnosti môžu informovať o bližšom popise ponúkaných pozícií, o sociálnom programe a tiež priamo na mieste vyplniť žiadosť o zamestnanie

Jaguar Land Rover bude na tohtoročnom veľtrhu práce Job Expo počas 26. a 27. apríla hľadať tristo pracovníkov. Návštevníci tohto nitrianskeho veľtrhu si tak budú môcť pri stánku tejto britskej automobilky pozrieť aj Land Rover Discovery, ktorý sa od konca tohto roka bude vyrábať v nitrianskom závode. Automobilka je na veľthru v nitrianskom Agrokomplexe prítomná už po druhýkrát.

Návštevníci podujatia sa u zástupcov spoločnosti môžu informovať o bližšom popise ponúkaných pozícií, o sociálnom programe a tiež priamo na mieste vyplniť žiadosť o zamestnanie. Okrem náborového tímu Jaguar Land Rover Slovensko a konzultantov z partnerských agentúr sa podujatia zúčastnia aj inžinieri z prevádzok, s ktorými môžu záujemcovia o prácu absolvovať krátke interview priamo na mieste v stánku.

Automobilka hľadá ľudí, ktorí sa chcú stať súčasťou procesu nastavovania výroby už od jej začiatkov. Nemusia mať skúsenosti z automobilového priemyslu, avšak pozitívny prístup k práci. Je preňu tiež dôležité oslovovať aj ženy, ktoré chceme podporiť v rozhodnutí začať pracovať v technologicky orientovanej spoločnosti.

V súčasnosti má Jaguar Land Rover otvorených vyše 45 typov pracovných pozícií a spolu ponúka 150 pracovných miest vo výrobnej aj nevýrobnej oblasti. Pre nitriansky závod hľadá operátorov výroby do karosárne, montáže a lakovne. Ďalej tiež potrebuje obsadiť pozície na kvalite, logistike, v oblasti priemyselného inžinierstva a rovnako ponúka niekoľko miest v administratíve. Všetkým zamestnancom spoločnosť ponúka komplexný systém odmeňovania. Jeho finančnú časť tvorí mesačná mzda, ktorá sa pre kvalifikovaných robotníkov a výrobných pracovníkov bude pohybovať v rozmedzí od 900 po 1 800 EUR v priemere za mesiac, v závislosti od pracovnej pozície a skúseností. Medzi ďalšie benefity patria doplnkové dôchodkové, úrazové či životné poistenie. Nefinančnú časť tvorí napríklad aj pestrá ponuka vzdelávania, možnosť získania skúseností a kariérne možnosti v globálnom prostredí. Širokú škálu zamestnaneckých výhod budú dopĺňať zmluvná autobusová doprava, ďalšie benefity podľa individuálnych potrieb a flexibilné pracovné modely, ktorých cieľom je zjednodušiť súlad mezi súkromným a pracovným životom.

Účasť Jaguar Land Rover na Profesia days 2018 je súčasťou náborovej kampane, ktorú britská automobilka odštartovala v októbri minulého roka. Jej cieľom je do konca roka 2020 pre potreby nového závodu v Nitre zamestnať 2800 pracovníkov. Podrobnejšie informácie o ponúkaných pozíciách a o možnostiach ako si podať žiadosť, nájdete na kariérnej webovej stránke spoločnosti: http://www.profesia.sk/praca/jaguar-land-rover/C204862Zdroj: JLRKomentáre  

-2 # dlhy 2018-05-01 16:54
Predpokladám, že za tých 1 800 mesačne 300 pracovníkov hravo našli.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # kari rohož SIEŤ 2018-05-01 17:24
V memorande a v zmluve medzi SR a JLR je podmienka súhlasu so zamestnaním 30% personálu zo štátov mimo eurozónu, teda aj Schengen.
Preto to vypadá takto a ešte bude horšie. Čo nevidieť začnú nabiehať dodávateľské firmy.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # tehla v kabelke 2018-05-01 21:43
Keby som mal chalúpku v Karibiku, tiež by som to mal v pé
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Jamison 2018-10-18 07:24
Hello. I see that you don't update your page too often. I know that writing content is time consuming and boring.
But did you know that there is a tool that allows you to create new articles using existing content (from article
directories or other pages from your niche)?
And it does it very well. The new articles are high quality and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools

Also visit my website :: JennieJuicy: https://AstridSee.wix.com
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť