Počas MS v hokeji 2019 fanzóna aj v Nitre

Fanzóna v Nitre bude na Svätoplukovom námestí

Počas majstrovstiev sveta v hokeji (10.-26. mája 2019) budú pre fanúšikov pripravené oficiálne fanzóny. Okrem oficiálnych fanzón v Bratislave a Košiciach, kde sa šampionát koná, pripravil Slovenský zväz ľadového hokeja pre fanúšikov ďalších päť Kaufland fanzón slovenského hokeja. Nezabudlo sa ani na Nitru - fanzóna bude na Svätoplukovom námestí. Otvorená bude vždy hodinu pred prvým zápasom a končiť bude hodinu po poslednom zápase.

„Chceme byť čo najbližšie k ľuďom a chceme, aby hokejom žilo celé Slovensko a nielen Bratislava a Košice. Premietanie zápasov, súťaže o vstupenky, sprievodný program a rôzne atrakcie čakajú aj na obyvateľov miest Nitra, Trenčín, Banská Bystrica, Martin a Poprad,“ vysvetlil riaditeľ marketingu SZĽH Vladimír Janček.

Na čo sa môžu fanúšikovia tešiť?

"Fanúšikovia zažijú vo fanzónach slovenského hokeja koncerty slovenských interpretov, moderované vstupy a rozhovory so známymi ľuďmi z hokejového prostredia, súťaže a samozrejme live prenosy zo všetkých slovenských zápasov na svetovom šampionáte. Pripravená bude aj interaktívna zóna s aktivitami pre starších, či detská zóna pre tých najmenších s maskotom majstrovstiev sveta Macejkom. Každý fanúšik sa bude môcť vyzbrojiť aj dresmi, šálmi a ďalším oblečením v stánku s merchandisom slovenského hokeja," informuje SZĽH na svojej webovej stránke.

Link na FB udalosť


Fanzóna hokej 2019Zdroj: SZĽH, Ambulant.sk - vizuál fanzónyPridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť