Venujte nám svoje 2% z daní, oceníte tým našu prácu

Podporte nás, vážime si každú pomoc

Milí naši čitatelia,

portál Nitralive poskytuje atraktívne a častokrát exkluzívne informácie z mesta Nitra svojim čitateľom už takmer 10 rokov a to bez nároku na honorár a akýchkoľvek dotácií z mestského rozpočtu. Udržiavať tento stav a neustále sa zlepšovať vyžaduje veľké úsilie a náklady, onedlho vstúpime do druhej dekády našej existencie a preto sme sa rozhodli uchádzať o 2% z daní FO a PO.


Postup poukázania 2% dane - FO:

1) vyžiadať potvrdenie príjmov zo závislej činnosti za rok 2015 od zamestnávateľa
2) vyplniť formulár 2% dane (údaje na vyčíslenie sumy budú pochádzať z uvedeného potvrdenia z bodu 1)
3) obidva dokumenty zopnúť a zaslať poštou alebo zaniesť osobne na prislúchajúci Daňový úrad

Postup poukázania 2% dane - PO:

1) stačí priložený formulár poslať na účtovnícke oddelenie danej PO. Formulár obsahuje všetky informácie, ktoré potrebujú na úspešne vyčíslenie a poukázanie 2% dane

Uzávierka na poukázanie 2% dane:

1) FO - 31 marec
2) PO - 30 apríl

FORMULÁR ZAŠLEME EMAILOM - KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM NA Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Ďakujeme!

Komentáre  

+8 # Superior Grande 2016-01-26 14:11
Ti čo môžete/chcete, podporte činnosť Nitralive takouto formou. Nebude Vás to stáť žiadne prostriedky navyše, keďže ide o 2% dane, ktoré sú vrátene zo štátneho rozpočtu na podporu činnosti neziskových organizácii. Takže v podstate zadarmo sa ešte vylepší informačná kvalita portálu NITRALIVE.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+8 # Piwi 2016-01-27 13:45
Osobne si myslím, že NRL robí dobrú robotu a má zmysel v tom čo robia pokračovať aj naďalej. Vidieť snahu prinášať kvalitné informácie (aj keď to nie je ľahké a nie každá strana je ochotná spolupracovať a komunikovať), nekopírujú články niekoho iného ale makajú na svojom štandarde. Ja určite podporím.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť