PR: Optický internet s digitálnou televíziou len za 9,90 € mesačne

Optický internet s digitálnou televíziou len za 9,90 € mesačne prináša do Nitry telekomunikačný operátor SWAN. Pre Nitrančanov pripravil špeciálny balík Double Play Flexi, ktorý neponúka nikde inde na Slovensku. Akcia je určená obyvateľom sídlisk Chrenová, Klokočina a Párovce. Dostupnosť služieb na vašej adrese si môžete overiť na www.oznamujeme.sk.

Vysokorýchlostný optický internet 100/1 Mbit/s spolu s digitálnou televíziou prináša SWAN za bezkonkurenčnú cenu. V ponuke je viac ako 40 televíznych kanálov, z ktorých sedem je v HD kvalite – Markíza HD, STV1 HD, JOJ HD, JOJ Plus HD, ČT HD, Nova Sport HD a Fashion TV HD. Okrem nich uvedený balík obsahuje napr. štyri športové kanály, štyri hudobné, dva detské, dva spravodajské a samozrejme aj všetky celoslovenské kanály.

Optický 100-megový internet je určený širokému spektru užívateľov,“ vysvetľuje Michal Novotný, vedúci nitrianskej pobočky spoločnosti SWAN a pokračuje: „V rámci tejto ponuky, dostanú naši zákazníci navyše k dispozícii aj nový High Definition Set Top Box (STB), ktorý prináša vyššiu rýchlosť nielen pri prechádzaní menu digitálnej televízie, ale aj pri prepínaní.

Vďaka novému STB začal SWAN bezplatne poskytovať aj viaceré nové služby, napr. prístup na internet cez STB, či galériu fotografií Picasa a Flickr pre digitálnu televíziu. Zákazníci môžu zároveň využívať aj služby videopožičovne, čím získajú prístup k viac ako 200 obľúbeným filmovým titulom priamo v pohodlí svojej obývačky. Uvedené služby dopĺňajú ďalšie funkcie digitálnej televízie MAX multimedia, ako elektronický programový sprievodca (EPG), TV archív, Nahrávanie, funkcia zastavenie a pretočenia obrazu, TV mozaika, RSS správy, Web kamery a Teletext.

SWAN Logo | Optický internet s digitálnou televíziou len za 9,90 € mesačne

Pri službe TV archív, ktorú navyše noví zákazníci dostanú na mesiac zadarmo, majú ako jediní prístup k televíznemu vysielaniu až 7 dní dozadu. Divákom sa tak už nikdy nestane, že zmeškajú svoj obľúbený program. Zároveň SWAN koncom roka uviedol novú službu Nahrávanie, ktorá umožňuje vytvoriť si vlastné nahrávky vysielania z viac ako 80 TV staníc.
K dispozícií je 24 hodín priestoru pre nahrávky s možnosťou rozšírenia kapacity až na 168 hodín. Rovnako ako TV archív i služba Nahrávanie je pre nových zákazníkov na mesiac zadarmo.

Suma za skutočne bohatý balík služieb je len 9,90 € mesačne a okrem jednorazového zriaďovacieho poplatku 19,90 € už zákazník, ktorý sa zaviaže na 24 mesiacov, neplatí nič viac. „Ako v minulosti, tak aj teraz sa SWAN drží zásady, že akciová suma platí počas celej doby viazanosti bez ďalších skrytých poplatkov. Zákazníci nemusia mať obavu, že by sa suma po určitom období navyšovala, ako to býva zvykom u iných operátorov,“ dodáva Novotný.

Platnosť tejto špeciálnej akciovej ponuky pre obyvateľov mesta Nitra je obmedzená, objednávať je možné do 28. februára 2013 aj cez webstránku www.oznamujeme.sk.

Zdroj: SWANKomentáre  

+3 # Andrejko 2013-01-24 13:39
Velka spokojnost a vysoka kvalita!
V kancelarii na obchodnom v Nitre(budova VBC)mi vsetko podrobne vysvetlili a instalacia prebehla podla mojich predstav.
Dakujem velmi spokojny zakaznik!!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+4 # Matut 2013-01-24 14:08
kedy budú rozvody ťahané aj do okolitých obcí? Nám neostáva nič iné len platť súkromným poskytovateľom veľké peniaze za nízku rýchlosťˇa ešte menšiu stabilitu veľké prachy a to nehovorím o tevízií....
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+3 # Michal Šimonek 2013-01-24 14:09
Škoda, že služba nie je dostupná všade v Nitre :-(
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Mikimajky 2013-01-24 14:29
Tiež som sa pýtal dávnejšie v Orindži že kedy budú robiť optiku do okolitých obcí a bolo povedané že to nie je v ich záujme . Vraj je drahá pokládka optických sietí. Tak pokrývajú iba mestá.
Pokial ale viem tak napr,Branč má svoju vlastnú optiku v obci a obec poskytuje túto službu občanom. Niekde je zrejme chyba.
A pritom ja teraz platím 30€ za dátovo obmedzený a pomalý internet.
Síce s mojím prividerom končím hned po skončení viazanosti (tento rok) lebo ked som podpisoval nik iný mi v mojom bydlisku službu neposkytoval.
A pritom som ochotný platiť nie 10 ,ale 30€ za net na optike z dostatočnou rýchlosťou.
No ale zatial nikto nemá záujem. :(
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Michal Šimonek 2013-01-24 15:35
Presne toto ma hnevá - platím 30 euro za úplne hanba internet, pretože inú možnosť nemám nakoľko nebývam na sídlisku. Chcelo by to providera, ktorý poskytne rýchly internet bez problémov.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+2 # Nephilim 2013-01-24 14:57
Tak v NR je to už s internetom vpohode, pamätám si ale dobu, kedy tomu tak nebolo. Takže ja som rád za každého operátora, ktorý tu pôsobí. Možno by stálo za zváženie spraviť nejaké porovnanie v NR a okolí, kto aké rýchlosti má.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Mikimajky 2013-01-24 15:18
Rýchlosť Vašeho pripojenia je 25.2 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 3.1 KB/sec (Kilobytov za sekundu).

Bežné rýchlosti tmobile :-x
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Nephilim 2013-01-24 15:23
tak to je teda bieda, a ping máš aký?
www.speedtest.net
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Mikimajky 2013-01-24 15:32
Teraz je to o trošku lepšie ( o málinko)

http://www.speedtest.net/result/2459164548.png
Ale nechci radšej ani vedieť aké maily som im tam dva mesiace posielal.
Vraj je chyba u mňa. A po dvoch mesiacoch sa to zázračne opravilo :D
Amatéri sú to celý tmobajl. :-x
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Michal Šimonek 2013-01-24 15:34
Hm neprekročil si dátový limit? Znižujú rýchlosť vtedy.

Ja meriam rýchlosť pravidelne z mobilu a v Bratislave je o dosť rýchlejší.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Mikimajky 2013-01-24 15:45
Mike myslíš že pri takej rýchlosti sa dá prekročiť dátový limit ? :lol:
Podla mna je to nesplnitelné. ;-)
Bohužial toto sú rýchlosti ktoré som reálne nameral v novembri a decembri denne. Raz som dokonca nameral 0,1 KB/sec
Trvalo ten test asi 10 minút.
Teda nefunkčná služba.
Odísť sa nedá lebo viazanosť a ťahať sa po súdoch stojí prachy na právnikov. WS tým tieto svine zlodejské rátajú. :-x
Súkromne ti môžem poslať email čo som im poslal na vedenie a až potom sa veci nejako pohli. :-* Publikovať sa ale nedá. Zahanbil by som aj "Mojsejku".
Teraz dosahujem rýchlosti ako som tu viššie linkol. Len mám ešte pár mesiacov viazanosť. Potom adios tmobil a už nikdy viac po tejto skúsenosti.
Jediné čo mi vždy napísali že mám zariadenie premiestniť bližšie k oknu. :D
Technické riešenie :D
Ale jedine už potom to ich zariadenie vyhodiť z okna nakolko ho mám na parapete. :D
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Michal Šimonek 2013-01-24 22:30
aha ty mas asi ten internet taka škatula čo sa stále kazí? :D

ja som myslel v mobile internet. Lebo ja som si nevsimol, ze neobmedzeny internet je po 2000mb obmedzený na 64kb/s co znamena ze mozem tak citat spravy a na ostatne mozem zabudnut :-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť