Novozvolený primátor a poslanci dnes zložili sľub

Do poslaneckých lavíc zasadne 31 poslancov, ktorí budú zastupovať sedem mestských častí

Nový primátor a poslanci Mestského zastupiteľstva v Nitre dnes na ustanovujúcom zasadnutí zložili sľub, primátor si prevzal mestské insígnie.

Ako som už informoval, prvou viceprimátorkou sa stala Michaela Hefková, druhým viceprimátorom sa stal Daniel Balko.

Do poslaneckých lavíc zasadne 31 poslancov, ktorí budú zastupovať sedem mestských častí.

Do mestského zastupiteľstva občania v komunálnych voľbách 10. novembra delegovali týchto poslancov a poslankyne – Miroslava Guta, Erika Krála, Petra Mezeia, Jána Grešša, Romana Ágha, Olivera Pravdu, Jána Vanča, Jozefa Slíža, Róberta Rathouského, Pavla Obertáša, Petru Ajdariovú, Tomáša Jursu, Petra Bakaya, Martu Rácovú, Miloša Dovičoviča, Františka Hollého, Janku Buršákovú, Dávida Moravčíka, Jarmilu Královú, Ladislava Turbu, Daniela Balka, Miloslava Hatalu, Pavla Vargu, Adrianu Filipovú, Štefana Štefeka, Petra Košťála, Petra Oremusa, Michaelu Hefkovú, Jozefa Stümpela, Filipa Barbariča a Annu Šmehilovú.Zdroj: Nitralive.skKomentáre  

0 # T. 2018-12-06 17:42
Off topic, alebo mozno ani nie. 27.-28. decembra bude na mestskom kupeli plavecka 24-hodinovka. Zrychla som zbadal letaky, ktore tam boli dnes vyvesene. Len tak som to preletel, kedze som si povedal, ze ved si to precitam na internete. Na moje "prekvapenie" na strankach mesta nic, na strankach Europskeho mesta sportu Nitra nic (tento web bol uvedeny na letaku, ak si dobre pamatam). Takze propagacia na nitriansky sposob. Potom zasa bude placu, ze co vseko sa robi pre ludi a nikto tam nechodi. Dufam, ze toto bude jedna z veci, ktore sa s novym vedenim mesta vyrazne zlepsi. Lebo ak sa chcem teraz dozvediet viac, musel by som sadnut na autobus a ist do kupela. Hlavne, ze sme smart city, ale internet sa este nenaucili pouzivat.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť