Nitránsky októberfest 2018 - 12. až 14. október na Svätoplukovom námesti

Po prvý krát sa v Nitre na Svätoplukovom námestí v dňoch 12.10. – 14.10.2018 uskutoční vo veľkom pivnom stane NITRÁNSKY OKTÓBERFEST

Po prvýkrát sa v Nitre na Svätoplukovom námestí v dňoch 12.10. – 14.10.2018 uskutoční vo veľkom pivnom stane NITRÁNSKY OKTÓBERFEST. Organizátor tohto podujatia Pavol Obertáš za občianske združenie Nitrafiesta pozýva všetkých na trojdňový festival kvalitného piva z malých remeselných pivovarov zo Slovenska, Čiech a zahraničia v spojení s chutným street foodom priamo na námestí.

V pivnom stane ochutnáte čapované pivá z malého nitrianskeho pivovaru Hop Grup (8 druhov), slovenské, české a zahraničné pivá z rôznych pivovarov od Pivotéky Nitra (16 druhov), ktoré si návštevníci tohto podujatia vybrali v ankete a skvelé čapované bavorské pivá od Bavarian Slovakia (6 druhov), ktorý je výhradným dovozcom najlepších bavorských pív Erdinger, Ayinger a Aecht Schlenkerla. A aby tú nemeckú atmosféru Októberfestu nedotvárali len nemecké pivá, tak pre návštevníkov bude na podujatí podávaný aj nemecký likér Jägermeister.

K dobrému pivu samozrejme patrí kvalitné jedlo pripravené priamo pred vami tzv. street food, kde si určite každý vyberie zo širokej ponuky burgrov, hot-dogov, hranoliek, či grilovaného mäska, alebo z rôznych iných druhov slaného a sladkého street foodu napríklad chocokebab, trdelníky plnené nutellou a zmrzlinou, alebo minipalacinky.

Nitránsky Októberfest to sú výnimočné pivá, chutné jedlo a rodinná atmosféra v centre mesta.

Hudobní hostia
Kapely:
FIVE+ , Kristián Révay, Walk On, String&Croon, SEMATAM, DORA, Ukitas, Hoväda.sk

Hlavnými partnermi tohto podujatia sú:

- pivovar Hop Grup
- Pivotéka Nitra
- Bavarian Slovakia
- Jägermeister

Mediálnym partnermi podujatia sú portály Nitralive a Nitradeň a reklamná agentúra SI-TO.sk.

Link na udalosť: https://www.facebook.com/events/301314427291935/

Nitránsky Októberfest 2018

Komentáre  

+14 # Miki div ccc 2018-09-27 10:42
Príde to iba mne tak ,že nejaký bežný občan robí viac a lepších podujatí ,ako ľudia z mesta ktorí sú priamo za toto platení a majú to v náplni práce?
Čo vlastne robia ti ľudia v mestských a krajských organizáciách?
Prdia do stoličiek a čakajú kým im cinkne výplata?
Paľo a ľudia okolo neho majú môj obdiv. Nitra potrebuje viac takýchto ľudí.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+11 # Palo Obertáš 2018-09-27 10:57
Keď je chuť, snaha a kreativita a robíte niečo zo srdca a nie pre peniaze, tak sa dá robiť aj z mála finančných prostriedkov zábava a kultúra pre širokú verejnosť. A vďaka za uznanie.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-9 # vyhradvonc 2018-09-27 10:56
Miki div cc sa preber v meste sú v roku nie desiatky ale stovky podujatí a Ty tu vypisuješ o človeku, ktorý urobí dve podujatia, že viac a lepších podujatí? Vínne cesty, majálesy, plesy, Dni Nitranov, Klokočinský jarmok, Janíkovský ohnivák, Koniec leta, Hodové zábavy, atď, atď. Nehovoriac, že väčšinu aj súkromne riadených podujatí zastrešuje mesto a minimálne spolufinancuje.....
Do stoličky prdí pri spravovaní budov p. Obertáš, pričom verím, že bude úspešný a úprimne mu to želám aby sa stal poslancom a po 4 rokoch Ti poviem či bol pre Klokočinu prínosom, lebo kritizovať, vypisovať a haniť, behať po Ms úrade od dverí k dverám a neustále osočovať je jedna vec a potom reálna práca a zodpovednosť je vec druhá. Keď kritizoval neustále činnosť Ms služieb tak dostal ponuku, že tam môže ísť pracovať a ukázať všetkým ako to zveľadí a .....
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+7 # Michal Šimonek 2018-09-27 10:59
Ale aké podujatia... tie isté dokola. Pozri sa koľko ľudí chodí na mestské podujatia. Vínny festival robil roky súkromník. Vianočné mestečko je veľmi slabé. Mikuláš je masovka kvôli ohňostroju. Neviem, ktoré z tých podujatí, ktoré spomínaš, je také úžasné. Uvedom si, že tie podujatia organizuje mesto a teda rádovo desiatky ľudí v rámci svojej práce!!! Paľo a manželka nie sú zamestnanci mesta a nemajú rozpočet.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-4 # vyhradvonc 2018-09-27 11:35
Úžasné bolo to nedávne na Klokočine kde sa ľudia chytali za hlavy pri celodennom vrieskaní do mikrofóna tých treťotriednych umelcov(vraj sa tak ani nedajú nazvať), kdesi to tu už opisoval dlhý.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+4 # Palo Obertáš 2018-09-27 12:37
Pán "vyhradvonc" rozpočet nášho občianskeho združenie nie je taký ako rozpočet mesta na kultúru, snažíme sa osloviť hudobné zoskupenia a umelcov, ktorých vieme zaplatiť, niekomu sa páči taký štýl niekomu onaký a to, že Vám či pár ľudom sa nepáčil hudobný štýl prezentovaný na Letnej zábave to Vám neberiem na našu obhajobu toto podujatie nebolo robené z VEREJNÝCH financií, takže nijak to nezaťažilo mestský rozpočet a prinieslo trochu života na Klokočinu, takže každá takáto aktivita by mala byť skôr vnímaná pozitívne či už zo strany mesta alebo obyvateľov toľko môj skromný názor. Ja tiež nevyčítam mestu, že pozvali folklórny súbor, ktorý napríklad väčšina mladých možno nemusí je to aj vec vkusu a v prípade nášho občianskeho združenia aj otázka financií. Na záver niekedy sa ľudia dobre cítia aj pri kapele za 200 EUR ako pri "Igorovi Timkovi z IMT Smile" :lol: :lol: :lol: za 8000 EUR.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-2 # dlhy 2018-09-27 12:09
So všetkou úctou k p. Obertášovi a jeho manželke, ktorí robia zaujímavé podujatia, je toto neférový komentár.
Pozri si iba kultúrne domy:
https://www.nitra.sk/zobraz/obsah/20064
Ďalej kultúrne podujatia
https://www.nitra.sk/zobraz/sekciu/kulturne-podujatia
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Miki div ccc 2018-09-27 12:21
Keďže stránku mesta považujem za neprehľadnú nemám chuť tam strácať svoj drahocenný čas.
Nemyslíš že ku každému podujatiu by mala byť nejaká propagácia?
Či im stačí že niečo "vytvorili" a cinkla výplata. Že tam nik neprišiel nie je podstatné.
Pozrel som tie kultúrne domy a okrem informácií o kapacite ozvučenie tam nič o podujatiach nieje.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-3 # dlhy 2018-09-27 12:29
1. Propagácia je minimálne v autobusoch, ale aj inde.
2. Kultúrne domy si si pozrel zle. Pozri si prvý link, ktorý som dal.
3. Mestská stránka je naozaj neprehľadná.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+2 # Michal Šimonek 2018-09-27 13:08
Podujatia su prevazne slabe, kto to nevidi tak mu asi staci malo. Potom je na tych podujatiach 30 ludi vratane ucinkujucich.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Palo Obertáš 2018-09-27 11:07
A tú ponuku som odmietol, lebo presne o to išlo odstaviť ma a to behanie po úrade, sústavné vypytovanie sa a možno aj tá kritika zmenila trochu činnosť mestských služieb, ale každý to vidí zo svojho pohľadu. To miesto bolo ponúknuté len naoko lebo po mojej otázke čo budem robiť ako kontrolór údržby verejnej zelene cez zimu bola odpoveď nebojte sa niečo Vám už nájdeme, tak pýtam sa bola to seriózna ponuka alebo len pasca ktorou ma chceli odstaviť a teraz túto funkciu vykonáva syn poslanca? Ďakujem za Váš názor p."vyhradvonc".
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+3 # Miki div ccc 2018-09-27 12:15
Možno su nejaké podujatia.
Avšak vie o nich aj niekto iný ako ti čo ich pripravujú?
Nedokážem teda cvičenie zhodnotiť ani ich kvalitu keď sú utajované.
Návštevnosť je na nich aká?
Rodinný príslušníci ?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Boris 2018-10-10 20:45
A čo si spravil ty....mudrlant?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Boris 2018-10-10 20:50
To bolo myslené na prvý komentár nicka "# vyhradvonc"
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť