Vianočný trafo.TRH: reportáž z podujatia

Komunitné stretnutie susedov, trh s ručnými výrobkami a domácimi produktmi, susedský bazár, rozhovory, stretnutia, vegetariánska kapustnica či medovina, ale i živá hudba. Siedme pokračovanie obľúbeného trafo.TRHu na párovskom sídlisku bolo VIANOČNÉ!

Kto ešte nemal nakúpené vianočné darčeky, určite tak urobil v nedeľu pred Fotogalériou Trafačka. Sortiment bol skutočne široký. Od vianočných trubičiek, cez dekoratívne vence, dizajnové šperky až po bambusové produkty. Príjemnú atmosféru dopĺňali koledníci Patrícia Husárová, Barbora Kolářová, Hana Miziová, Dáša Vašíčková, Štefan Haládik a Ján Kostolány. Vianočné príbehy prečítali Katka Petrusová z Nového divadla a študentky ZŠ Jozefa Rosinského Laura Černáková a Adela Dukátová. Vianočným prekvapením bolo rozbaľovanie vianočných darčekov, ktorých sa pod stromčekom, vďaka všetkým predajcom nazbieralo až 50.

Fotogaléria

Vianočný trafo.TRH Vianočný trafo.TRH Vianočný trafo.TRH Vianočný trafo.TRH Vianočný trafo.TRH Vianočný trafo.TRH Vianočný trafo.TRH Vianočný trafo.TRH Vianočný trafo.TRHVideo
Zdroj: Trafačka


Sponzor spravodajstva


Komentáre  

+1 # MirkoJirko 2016-12-14 16:39
Zaujímavá akcia :-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+3 # Prístrešok 2016-12-15 13:42
Skvelý nápad, na videozázname to vyzerá ako superakcia je to milé, úprimné a akcia dýchala pravou predvianočnou atmosférou. Je to bezprostedné a nenútené vyzerá to oveľa lepšie ako tie naskladané zastaralé ošumelé búdy v centre mesta.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Viera Staššová 2016-12-18 13:31
z foto vidno, že to bola milá akcia. Škoda, že sme o nej nevedeli :-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť