Komunálne voľby Nitra 2018: kandidáti na primátora

Komunálne voľby sa konajú 10. novembra 2018

Kandidáti na primátora Nitry.

Termín volieb je sobota 10. novembra 2018. Pozrite si profily kandidátov.

Volebné čísloMenoVekPovolanieStranícka príslušnosť
1.Jozef Dvonč, doc. Ing., CSc.64primátorSmer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana
2.Ján Greššo, Mgr.37projektový manažérObyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Šanca, Sme rodina - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie
3.Marek Hattas31riaditeľ kultúrneho centra Hidepark Nitra, člen Občianskeho združenia TÍM HATTASnezávislý kandidát
4.Michal Ivan, Ing.35nezamestnanýnezávislý kandidát
5.Ján Kecskés, Bc.29poslanec NR SRĽudová strana pevnosť Slovensko
6.Renáta Kolenčíková, Mgr.53poslankyňa MZnezávislá kandidátka
7.Ľubomír Martinka, PaedDr., MBA54konateľ spoločnostinezávislý kandidát
8.Ladislav Németh48dôchodcaStrana tolerancie a spolunažívania
9.Peter Oremus, Ing., PhD.42riaditeľ spoločnostinezávislý kandidát
10.Róbert Sitár29zakladateľ spravodajského portálunezávislý kandidát
11.Štefan Štefek, Ing.51riaditeľ spoločnostinezávislý kandidátZdroj: Nitralive.skKomentáre  

+9 # Shadow 2018-09-21 21:39
No ked Dvonc este aj kandiduje ako c. 1, tento psychologicky moment pravdepodobne prispeje k jeho prospechu. Zial, vsetko hra v jeho prospech, aspon co sa tyka primatorskeho postu. Ma stabilnu a disciplinovanu volicsku zakladnu, zlozenu prevazne z dochodcov a ludi zakladneho vzdelania.
O akeho cloveka ide z moralneho hladiska, s ohladom aj na jeho v spisoch dokumentovanu pracu v minulosti, vieme sice my, demokraticky zmyslajuci obcania, obavam sa, ze v jeho volicskej zakladni to nebude mat ziaden vplyv.
Malu nadej mi vlieva moznost, ze mu Stefek a Kolencikova zopar hlasov zoberu. Myslim, ze protismeracky volic ziadneho z tychto troch volit nebude...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+7 # Thomas 2018-09-22 13:15
úplne súhlasim
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+10 # Shadow 2018-09-21 22:08
Gressa budu volit prevazne nezainteresovan i, pasivni pravicovo orientovani ludia prevazne strednej triedy, kazdodenne zijuci svoj zivot a v case, ked si budu vyberat, budu vyberat podla politickej orientacie a stran, za ktore kandiduje.

Oremus je to iste s tym rozdielom, ze jeho budu volit ludia s odporom k politickym stranam. Mnoho volicov vsak moze zobrat Gressovi. Jeho sebareflexia je mi rozcarovanim, po zupnych volbach, kde aj fasista ziskal viac hlasov ako on. Jeho kandidatura je z hladiska potrebnych politickych zmien v Nitre totalne kontraproduktivna.

Tito dvaja kandidati ziskali v zupnych volbach v Nitre ako poslanci najviac hlasov. Mozno si vsak neuvedomuju, ze na vacsine hlasovacich listkov boli zakruzkovani obaja, takze v tychto volbach sa hlasy pre nich rozdelia...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+14 # Shadow 2018-09-21 22:12
Co sa tyka Hattasa, ma velku podporu hlavne medzi mladymi ludmi. Jeho kandidaturu mu nezazlievam do takej miery, ako u Oremusa, pretoze Hattas dokazal zaktivizovat aj tych mladych ludi, ktori su politicky absolutne apaticki. Uvidime, ci svoju aktivitu na socialnych sietach dokazu pretavit aj v reali 10. novembra. Jeho vonkajsia kampan je okrem osobneho vkladu takmer nulova a nezainteresovan y clovek mimo oblasti Hideparku snad ani netusi, o koho ide...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-7 # Michal Šimonek 2018-09-24 21:14
Nema velku podporu.Oslovi tak akurat cast mladych ludi. Nie kazdemu vyhovuje jeho zivotny styl. Kampan je velmi velmi slaba.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+7 # Shadow 2018-09-25 19:16
Ked sa pytam ludi v mojom okoli, bud su rozhodnuti volit Hattasa, alebo este nie su rozhodnuti. Ja sam sa radim do tej druhej kategorie. Zatial viem len to, koho urcite volit nebudem :)

Aj v tejto diskusii sa jedini dvaja ludia vyjadrili jasne, ze koho a to v prospech Hattasa. Nikto tu nie je pevne rozhodnuty pre Oremusa, Gressa a pod...

Vsetci vieme, kto ma najlepsie karty v rukach, preto dufam, ze z vysledkov budeme velmi prekvapeni.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-4 # elnoso 2018-09-25 19:20
Žiješ v inom okolí ako ja, osobne nepoznám nikoho kto by volil Hattasa, v mojom okolí Dvonč, Greššo, Štefek a Oremus potom dlho dlho nikto a potom ostatok po pár sto hlasov.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+8 # Shadow 2018-09-25 22:00
Par sto hlasov? Mas pomerne siroke okolie ;)
Neoponujem, sam nie som este rozhotnuty a popravde zatial ani nemam cas ani chut citat programy. Viem urcite, ze moj hlas nedostane Dvonc ani Stefek, ani Kolencikova a ani ten fasista.
Pravdou je, ze by sa zisla dvojkolova volba. Takto naozaj tazko predpokladat, kto ma najlepsie vyhliadky ohrozit sucasne vedenie.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # vyhradvonc 2018-09-25 22:13
Stále chcete meniť súčasné vedenie mesta, čo je v poriadku, nie ste spokojní a máte iný názor... problém je ako o súčasnej opozície na štátnej úrovni, opozícia či nezávislí kandidáti nemajú medzi sebou výrazné charizmatické osobnosti, ktoré sú pripravené moc vybojovať a prevziať. Pri všetkej úctu k napr. Hattasovi, je to slušný a inteligentný človek, poznám ho, ale ešte mladý a nevyzretý, nepripravený na takúto zodpovednosť... Ak bude úspešný a dostane sa do mestského parlamentu, popracuje v ňom dve volebné obdobia, získa skúsenosti, kontakty, bude ovládať rokovací poriadok atď......potom nech skúsi kandidovať na primátora. On potrebuje aby ho volili napr. aj starší ľudia, potrebuje ísť do domovov dochodcov, ísť na ms ples, do kultúrnych domov na deň matiek, mesiac úcty k starším......je pekné že má veľa facebookových priaznivcov, ale tých prehlasujú dva domovy seniorov
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+10 # Shadow 2018-09-26 07:43
Lenze Nitra nema cas cakat dalsich 8 rokov na zmenu. Zmena musi prist teraz v novembri, ak tu nechceme pokracovanie tohto marazmu.
Kdesi som tu uz pisal, ze nedostatok skusenosti by nemal byt diskriminujucim faktorom, pretoze tie, na rozdiel od moralky a charakteru, sa daju ziskat a naucit v relativne kratkom case.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Michal Šimonek 2018-09-25 19:34
Podla mna je to jednoznacne, ale uz sa budem opakovat :-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Igor Hubinský ml. 2018-09-26 10:06
Keď som sa pred asi pred trištvrte rokom rozprával s jednou majiteľkou obchodu na Pešej, tak mi bez váhania povedala, že bude voliť Hattasa. Opakujem, bolo to pred trištvrte rokom. A nie je to jediný prípad, pre ktorý by som to tak jednoznačne ako ty, Mišo, nevidel. A dokonca si myslím, že tak jednoznačne ako ty to nevidí ani súčasné vedenie... Nech už to ale na primátorskom poste dopadne akokoľvek, má zmysel ísť do toho posledný mesiac naplno a snažiť sa o zmenu. A tebe Mišo, dávam palec dolu za opakované šírenie porazeneckej nálady:)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Michal Šimonek 2018-09-26 10:20
Palec dole mi kludne daj, to nie je porazenecká nálada, ale môj názor na výsledok volieb. Majiteľka na pešej ti mohla povedať, ja sledujem, že meno Hattas veľa ľudí nepozná. Prišiel neskoro. Na Dvonča to stačiť nebude. Len môj tip.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Igor Hubinský ml. 2018-09-26 10:27
Chceš sa teda aj staviť?:)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+3 # Shadow 2018-09-26 10:33
Idem si pre pukance, do toho, chalani! :)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+4 # Michal Šimonek 2018-09-26 10:37
Ja som už skončil, prepáč :-) Ja som napísal svoj tip založený na dlhoročnom pozorovaní a na fakte, že Hattas prišiel neskoro. Už aj mám mínusku, nie je to moja chyba, že toľko ľudí volí Dvonča, že máme zbytočne veľa kandidátov, ktorí si poberú hlasy a že Hattas zaspal.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Igor Hubinský ml. 2018-09-26 10:49
Tak snáď si to ešte rozmyslíš:)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+2 # EVa 2018-10-10 21:49
Prepánajána kto je Hattas? Vôbec ho nepoznám.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-3 # vyhradvonc 2018-09-26 16:53
To su také výkriky.... aj budem aj moja žena aj moje dve deti a moj otec a mama voliť Dvonča......a na zaklade toho, že ti to povedala jedna pani na pešej zóne si urobil záver ako dopadnú voľby? Hatas nebude ani v prvej štvorke, odhadujem tak piate miesto.Poradie: Dvonč, Greššo, Oremus, Štefek, Hattas----ďalší sú kandidáti do počtu a na zviditeľnenie, čím si môžu vybojovať miesto poslanca, aj keď si myslím, že Kolenčíková, Sitár, Németh, Kečkéš, Ivan a Martinka nemajú šancu sa stať ani poslancami.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # CCC Div Miki 2018-09-26 10:38
Michal ja s tebou viacmenej súhlasím.
Ja vôbec netuším kto je Hatas a dokonca ani nepoznám nikoho kto by ho chcel voliť.
Zrejme má svoju komunitu , kde je známy. Som si pozrel teraz kto to je vôbec.
Ale aj tak ho voliť nebudem.
Poslancov som si horko ťažko vybral , ale primátora voliť nebudem. Nie je koho.
A viem že takto to majú viacerí. Takže tiež si myslím že je to takmer jednoznačne.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Michal Šimonek 2018-09-26 16:37
Ja som vedel, že ide kandidovať už dávnejšie. Problém vidím v tom, že prišiel veľmi neskoro. Pozná ho komunita v Hideparku, ale to je rádovo sto ľudí. Teraz má kampaň, ale veľmi slabú. Ja som v podstate stále na nete a nevnímam ho. A značná časť ľudí je maximálne niekde na FB, alebo si prečítajú správy. Takže tam je slabý zásah. Mladých osloví, to je jasné. Nebude to však stačiť. Na Dvonča treba aspoň 8000 hlasov. Štefek, Oremus a spol majú svojich voličov, tí voliť Hattasa určite nebudú. Ešte ako problém vidím štýl, akým sa Marek prezentuje. Na niekoho platí, že bradatý "Nitriansky Bročka", na veľa ľudí ale nie. Aspoň tak počúvam. To porovnanie je scestné. Proste osloví len časť ľudí, nie je to kandidát pre široké masy. Síce sa to zle číta, ja to takto vnímam. Takže je to skôr zamyslenie sa a rozobratie situácie v Nitre, nie kritika.

Takže vyhrá Dvonč, zvyšok si rozdelí po pár tisíc/sto hlasov.

Nerozumiem, aké ego majú kandidáti: Kolencikova, Sitar, Ivan... majú takú šancu asi ako že Dvonč dnes odíde z politiky. Proste nasilu kandidovať... za poslanca OK, ale za primátora? trochu súdnosti im chýba.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+24 # pepko 77 2018-09-21 22:17
Oremus, Stefek a Gresso by bola katastrofa pre Nitru. To uz radsej nech je tam Dvonc. Ja dam hlas Hattasovi.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+12 # Hmmm 2018-09-22 21:30
Presne tak, jediný čo tam vychádza je Hattas.
Zopakujem sa, ale Grešša prosím kto odfotil pri tom, ako mu niekto počas srania strelil facku ? Teda chápem, že sa taká situácia mohla stať, ale prečo tú fotku použil na kampaň ? :lol:
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+6 # Shadow 2018-09-21 22:24
Ostatni kandidati podla mna nemaju sancu vyhrat a ich kandidatura je pre mna otazkou. U niektorych je to na skodu, lebo napr. p. Martinka je podla mna schopny, sikovny a moralne rovny chlap, ktory drzi slovo a vzdy ked moze, pomoze. Zial, pred rokmi sa stiahol z verejneho zivota a dnes ludia ani poriadne nevedia, o koho ide...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Jozko zo Smeru 2018-09-21 22:32
Pan Martinka je naozaj spravny chlap v zaciatkoch mi ako prednosta velmi pomohol naucil ma v tom chodit. A peknu vilu ma na Mons. WAgnera.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+6 # Shadow 2018-09-21 22:41
Podla mna je to normalny dom, Jozko. Staci sa ist pozriet par domov dalej k sudruhovi richterovi, aby sme videli, co je vila. ;)
Alebo si mu ju tak strasne zavidel, ze si poslal svojich chlapcov mu hadzat kamene do okien?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+11 # Michal Šimonek 2018-09-21 22:53
Počkajte idem si po pukance, toto bude zaujímavá diskusia :lol:
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Jozko zo Smeru 2018-09-21 23:02
Shadow Lubo bol pazravy a zacal to prehanat s alkoholom mimichodom s tymi kamenmi nic nemam :-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+13 # Jozko zo Smeru 2018-09-21 23:07
Poznate ten vtip stretne sa alkoholik, gembler, skrachovany futbalista, zlatomoravcan a ku... Nepoznate nevadi to nie je vtip to su komunalne volby v Nitre :-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+5 # Shadow 2018-09-21 23:12
Estebaka si zabudol :D
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+26 # vlado meciar 2018-09-21 23:43
Skrachovaný futbalista Oremus co si zobral svoju vlastnú sesternicu za ženu. Teraz slúzi Jožkovi, ale tak to už chodí ked minul vsetky peniaze na kampaň do NSK. Súrne potrebuje zakázky, lebo stavá dom.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # dlhy 2018-09-22 07:50
Hľadám v úvode spomenuté "profily kandidátov".
Lebo v článku je iba vzor hlasovacieho lístka.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+7 # vyhradvonc 2018-09-22 07:57
V akej spoločnosti je Štefek riaditeľ?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+4 # herr tell 2018-09-24 15:04
Kameň - Kov
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # vyhradvonc 2018-09-24 16:30
Tam je šéfom jeho brat on s tou firmou už dávno nič nemá
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+7 # CCC Div Miki 2018-09-24 11:03
Stefeka zadržala NAKA? :lol:
Slusne, zodpovedne
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+11 # Zoborčan 2018-09-24 11:16
Asi to Pišta prehnal s tým žitím pre Nitru :-) a prišli mu na to odkiaľ má peniaze na billboardy a kampaň :-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+9 # Hmm. 2018-09-24 13:50
No Stefek je uz vybaveny.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+10 # ahoj 2018-09-24 19:35
A na predsedu predstavenstva vodárenskej spoločnosti p. Dvonča zabudli ?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+6 # CCC Div Miki 2018-09-25 12:53
No tak nám kandidáta vrátili.
Ani oni ho nechcú :lol:
Otázka ale je komu to vyhovuje takto pred voľbami.
Prvý ma napadol Pedro , ale stade asi vietor nefúka
Aj keď ......
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+7 # vyhradvonc 2018-09-25 13:38
Vietor fúka zo Zobora....nemal sa Pišta Renatke zdôverovať..... .
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-8 # dlhy 2018-09-26 18:07
Ako meteorológovia by ste sa veru neuživili.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+6 # vyhradvonc 2018-09-26 18:28
Ani Pedro ani Renatka tak už zostávaš len Ty Miloš....
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Miki div ccc 2018-09-26 14:37
Inak pán posranec v poslednej dobe nejak skludnil hormóny v diskusii :lol:
Voľby robia divy. Teraz bude zas chvíľku za slušňáka a po voľbách to isté hovado
Či po zadržaní Štefeka viacerim asi stislo riťku. Čo ak prehovoril....
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-9 # dlhy 2018-09-26 15:09
Pán poslanec tu jasne napísal:
Nevidím dôvod reagovať na primitívne kecy.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-1 # Miki div ccc 2018-09-26 15:16
Býval si aj vulgarnejší . Píšem že sa blížia voľby.
A aké primitívne kecy? Veď nik nechce aby si reagoval na svoje vlastné. :lol:
A ďalšia vec je , že trafená hus sa ozvala. Ja som nenapísal akého posranca som mal na mysli.
No ale keď teda chceš môžeš to byť kľudne ty.
Ako zvládaš prácu v dvoch zamestnaniach naraz?
Ani jedno nerobíš poriadne ! To sa nedá.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Jožko zo SMERU 2018-09-27 16:30
A už si Miloš obehal nitrianske herne aby si zistil, ktorý z kandidátov je gembler? Chcel si dôkazy zháňaj ich :-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-6 # dlhy 2018-09-27 16:53
Neobehal.
Ale stačí mi čítať primitívne kecy tunajších diskuterov, aby som vedel kto je blbec.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+2 # Jožko zo SMERU 2018-09-28 14:34
Takže odmietaš dôkazy Miloš a akú majú Nitrančania záruku, že kandidát na primátora, ktorého podporuješ neprehrá naše dane na automatoch? keď takéto veci ako gemblerstvo, hazard zľahčuješ, bagatelizuješ a urážaš ľudí, ktorí na to poukážu.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-5 # dlhy 2018-09-28 15:59
Dôkazy neodmietam.
Na dôkazy čakám.
Nie stále iba kecy.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Pedro6 2018-09-28 19:31
To sa nacakas, vsetko je v sulade zo zakonom, to co viem su bohapuste ohovaracky, takto mas tym debilom odpovedat prip. si zober za svedka Judaka. Na Pedra este nemas a kolko rokov to uz vtlka do teba.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-9 # dlhy 2018-10-01 14:46
Tak nám kverulanti (ako vždy) ukončili účasť v diskusii, keď majú dať konkrétne dôkazy.
Im stačí prísť, vyliať kýbel špiny zasmradiť a zdúchnuť.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+2 # Pedro 1 2018-10-02 04:49
Furt dokola dôkazy,kýble špiny. Pán poslanec a pán primátor kamoši so svatoziarou. Len tak ďalej poslúchaj pozri čo robia so Štefánom. Spokojný Pedro-štastny Miloš.Len tá voda sa varí pridlho
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-7 # dlhy 2018-10-02 05:54
Si chudák, ľutujem ťa.
Aj tebe podobných.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+3 # Pedro 1 2018-10-02 06:11
Citovanie dlhy:
Si chudák, ľutujem ťa.
Aj tebe podobných.

Dobré ,ale ja ťa neľutujem aj keď plne chápem plný valov nepusti
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+4 # Shadow 2018-09-27 17:46
Dôkazné bremeno je väčšinou na tom, kto obviňuje, takže do toho, Jožko :)

... a keby aj, keď je niekto gembler, je to choroba. Keď je niekto eštebák, je to charakter. A ten sa vyliečiť nedá.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+3 # Pedro 1 2018-09-26 20:37
Verte tomu priatelia majú to vo vačku už sú v klidku a dobre sa z nás smejú. Miloš takto prešiel s Pedrom x voľbami.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-3 # Jozef Rems 2018-10-12 11:29
Dvonč je jasný favorit.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+3 # Dvonc 2018-10-18 11:10
Kandidát č. 1 pán Dvonč, ktorého sloganom je: ,,stabilita, skúsenosti a budúcnosť´´. Moja teta pracovala pre Dvonča a keď ho chcete naozaj spoznať aký chrapúň to je, tak Vám prezradím jeho vlastný slogan: neistota, napätie a strach, treba ludi drzat v napati aby nerozmyslalinad ničím len nad prácou...toto sú jeho slová len aby ste vedeli ked pojdete volit milí volici.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Shadow 2018-10-27 09:22
Nadej na zmenu zije.
https://www.facebook.com/obcaniaprenitru/photos/a.143996132921814/263061237681969/?type=3&theater
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # CCC div Miki 2018-10-31 06:27
Ktokoľvek asi bude lepší ako to čo je tam teraz.
Aj keď ja som si nedokázal vybrať žiadneho kandidáta. Ani tento nie je žiadne terno podľa mňa. Avšak môže prekvapiť. Ak si ho zvolíte dám mu šancu.
Oveľa podstatnejšie je podľa mňa voľba poslancov. Lebo aj Pedro môže vyskakovať iba toľko ako mu posranci pískajú.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-6 # elnoso 2018-10-31 08:27
CCC div Miki ty si ťažký primitív, ale v žeriave to stačí...
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # CCC div Miki 2018-10-31 08:38
Pri čom som ? :lol:
Už som ti tu písal že si mimo ,ale nechám ťa v tom.
Skús ešte niečo z môjho života. ;-) Celkom ma začína zaujímať o kom stále meleš.
Asi sa vyberiem to zistiť. Zajtra máme na stavbe voľno. Je sviatok vieš.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Miki Div Ccc 2018-10-31 10:44
Inak napísať o niekom že je primitiv na základe toho ,že napíše že si nevybral žiadneho kandidáta svedčí že ide emocionalne a inteligenčne o nevyzreteho človeka , čo je sám primitiv , ale nedokáže to nijako spracovať.
Tak radšej na základe svojich fantázii uráža.
Nemám t tomu viac .
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
-4 # elnoso 2018-10-31 10:52
Ja som to napísal na margo tejto Tvojej vety:
Ktokoľvek asi bude lepší ako to čo je tam teraz. Zvoľ si aj Káčera Donalda alebo Peťa Malenčíka od Vás z Krškán, ľudia ako Ty sú mi ukradnutý.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Miki Div Ccc 2018-10-31 11:56
Tak zrejme aj ten káčer Donald by bol lepší ako ten súčasný.
Meno toho druhého som doteraz nikdy nepočul , tak nemôžem hodnotiť.
Tebe niekto z Krškán asi chodí za ženou , keď ti tak ležia v žalúdku.
To je teraz Nová móda človeka s odlišným názorom označiť nálepkou primitiva, xenofóbia,rasistu.
Taká demokracia na spôsob slniečka.
Ľudia ako ja? Ty vieš kto ja som ? Čo máš krištáľovú guľu? :lol:
Tak fajn. Mysli si to aj ďalej.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+5 # FAMAGUSTA 2018-10-27 11:29
Piatkovú publicistiku v priamom prenose s kandidátmi na primátora Nitry som nedokázal dopozerať do konca.

Suverénny verbálny aj neverbálny prejav tam mali len Dvonč, Kečkéš Martinka a Štefek. Ostatní len paberkovanie. Ako chcú komunikovať s občanmi na živo, kde je okruh otázok nekonečný, keď predpokladaný okruh v TV nezvládli? No a pani Kolenčíková to domrvila dokonale.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # Imrich Fernandez 2018-11-08 08:29
Jeden clen lsns v NR isiel nedavno aj s bratom sediet za vydieranie.. dlhorocny nackovia a mafosi. Ale ako vidim este im zopar netrestanych zostalo
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Politológ 2018-11-09 21:39
Miešať karty bude trojka Dvonč, Hattas, Štefek. Jožkovi už pomaly vymierajú voliči a ďalších nenaberá. Okrem toho mu ich bude výrazne brať Štefek. Hattas bude mať hlasy mladých a protestné hlasy, ktoré bude brať Oremusovi doterajšiemu najväčšiemu rebelovi. Greššo bude mať straníckych voličov, ktorým sa nechce rozmýšľať ( ako už bolo povedané). Nakoniec to môže byť celkom tesné. Nevidím to na jasné víťazstvo Jožka. Nemôže porovnávať s minulými voľbami, tam nemal relevantného protikandidáta.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # blage 2018-11-11 11:56
...no ako teraz po voľbách to vidíte veľkí zástancovia Dvonča?
Hattas vyhral s veľkým náskokom...ste schopní prijať porážku?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
0 # 1984 2018-11-11 17:44
Útržky z vyššie uvedených príspevkov ;-)

"Sledujem, že meno Hattas veľa ľudí nepozná. Prišiel neskoro. Na Dvonča to stačiť nebude."
"Prepánajána kto je Hattas? Vôbec ho nepoznám."
"Hatas nebude ani v prvej štvorke, odhadujem tak piate miesto.Poradie: Dvonč, Greššo, Oremus, Štefek, Hattas."
"Ja vôbec netuším kto je Hatas a dokonca ani nepoznám nikoho kto by ho chcel voliť."
"Dvonč je jasný favorit."
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť