Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Parkovanie - Klokočina Diely

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 10 mesiacmi #25984

• sobabsobul
  • sobabsobul-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 35
,,Neriešenie situácie je zlé. Ale zaberanie každej plochy pre autá na úkor všetkých ostatných je ešte horšie.,,

aj napriek tomuto tvojmu názoru iné riešenie ako zabratie menšej či väčšej časti trávnatej plochy na ulici Považská na vytvorenie nových miest na parkovanie nie je ;-)
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 10 mesiacmi #25985

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Dostali ste poďakovanie 17
Každý nadobudol byt ináč - ale ak si niekto kúpi byt tam, kde je to plné áut tak nech sa potom nesťažuje - ja by som v takej lokalite nebýval. Je ine ak niekto byva uz 20 rokov povedzme, vtedy tolko aut nebolo.
Je totalne chrapunske ked niekto parkuje na travniku, potom je z toho blato a humus. Tých 500m je naozaj daleko, ale co sledujem tak ludia nevedia prejst ani 50m pritom tych 50m dalej je niekolko volnych miest. Toto je pripad napriklad na Klokocine. Nebyval by som tam ani nasilu.

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 10 mesiacmi #25986

• Mikimajky
  • Mikimajky-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Zlatý člen
  • Dostali ste poďakovanie 15
sobabsobul napísal:
,,Neriešenie situácie je zlé. Ale zaberanie každej plochy pre autá na úkor všetkých ostatných je ešte horšie.,,

aj napriek tomuto tvojmu názoru iné riešenie ako zabratie menšej či väčšej časti trávnatej plochy na ulici Považská na vytvorenie nových miest na parkovanie nie je ;-)

Stále si stojím za svojim že zaberanie plôch na parkovanie nie je dobré.
Prečo by malo byť parkovisko na úkor zelene ked ako píšem Na Hôrke vedľa cigánskeho vchodu je vydláždená plocha kde by mohol byť parkovací dom?
Ako k tomu prídu ľudia čo autá nemajú? Stále nechápem to chrapúnstvo že ja potrebujem zaparkova ťtak mi tu urobte parkovisko. Zrušte aj ten kúsok trávnika. Ja som s mojim autom prednejší. Prečo?
Ľudia a hlavne tí na sídliskách a v centrách miest by si mali uvedomiť že kúpou auta im nevzniká automatcky nárok aj na parkovacie miesto.
Dopravu treba riešiť komplexne a nie zaberaním trávnikov . Za pár rokov pribudnú dalšie autá a znova sa zaberie niekde trávnik?
???

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 10 mesiacmi #25991

• sobabsobul
  • sobabsobul-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
Tak aby sme si to ujasnili za parkovacie domy samozrejme som,parkovanie na chodníku a tráve nenávidím a pokiaľ sa bavíme konkrétne o parkovaní na ulici Považská tak jediným možným riešením je zabratie trávnatej plochy. ;)

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 10 mesiacmi #25992

• Mikimajky
  • Mikimajky-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Zlatý člen
  • Dostali ste poďakovanie 15
A ja sa pýtam prečo? Čítal si čo som napísal?
Prečo by sa mala zaberať dalšia plocha? Stále som nepochopil prečo?
Poolopate príklad:
Ja auto nemám bývam tam 20 rokov a chcem tam mať ten strom s kúskom trávy . Je to existujúci stav.
Ty máš auto a bývaš tam tiež 20 rokov . Prečo by malo mesto investovať aj moje dane na niečo čo chceš iba ty?
Prečo by nemalo rešpektovať moje prianie ale tvoje?
Moje dane si viem predstaviť aj inak investované.
ODhliadnuc od toho že zelené ploch y sú v mestách už potrebné aj kvoli zadržiavaniu vody, tieneniu a znižovaniu teploty v lete, čisteniu vzduchu a aj psychohygiene.
. Tých štúdií prečo áno zeleň a prečo nie betón je myslím už dosť napísaných.
Je to na hoden dlhú debatu ,ale prečo by som ja mal trpieť kvoli niekomu inému? Nie nikomu s kúpou auta nevzniká nárok na parkovacie miesto. Ja chcem aby moje dani boli investované do fungujúcej hromadnej dopravy. A ty ak chceš kúp si niekde garážové státie a máš vystarané.
Pochopili sme sa? ;)
Riešenie nie je zaberanie dalších plôch na úkor zopár ľudí. :-)

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 10 mesiacmi #25996

• sobabsobul
  • sobabsobul-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
Ja beriem tvoj názor a dokonca s ním súhlasím a netvrdím že na Považskej niekedy nejaké nové miesta vzniknú,len pochop že ak by sa tak malo stať iné riešenie nie je ako zabrať trávu :wink: Pochopili sme sa? :wink:
Posledná úprava: pred 3 rokmi 10 mesiacmi od sobabsobul.
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.229 sekúnd