Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Parkovanie - Klokočina Diely

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 8 mesiacmi #25970

• viavita
  • viavita-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Zdravím, mám otázku ohľadom parkovania na Klokočine v časi Diely, na Považskej ulici. Za posledný rok parkovali autá po chodníkoch, pretože inde sa parkovať po určitej hodine jednoducho nedá. Neviem si tiež predstaviť parkovanie o niekoľko km ďalej od miesta bydliska. V posledných dňoch polícia rozdávala usilovne upozornenia, že pri opätovnom státí na chodníku bude nasadená "papuča", čo aj začali realizovať. Problém s parkovacími miestami sa avšak na tejto ulici nerieši. Po 18tej je sú obyčajne všetky vyhradené miesta na parkovanie plné. Niektorí vodiči riešia nedostatok miest tak, že zablokujú tých, ktorí stoja na vyznačenom parkovacom mieste a majú problém ráno odísť do práce. Nečudujem sa, veď nemajú inú možnosť, ale nie je to riešenie. Preto sa pýtam, ako sa dá táto situácia vlastne riešiť? Na koho sa obrátiť? Ďakujem

.
Posledná úprava: pred 3 rokmi 8 mesiacmi od viavita.
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 8 mesiacmi #25971

• Mikimajky
  • Mikimajky-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Zlatý člen
  • Dostali ste poďakovanie 15
A kde je to miesto parkovania niekoľko km od domu?Lebo do mlynáriec je stade pri kostol 1,5km. Zaparkovať dá nájsť väčšinou tak do 200m . Teda ja síce málo chodím na diely -klokočinu ,ale bol som predvčerom na hôrke a našiel som tak 80m od vchodu cca o 20tej a to mi domáci tvrdili že po 18tej nezaparkujem. A určite aj od považskej tak do 200m zaparkujem. Nie je to síce hneď pred vchodom a nie je to ani pohodlné ,ale to je daň bývania na sídlisku.
A tím čo parkujú na chodníku by mali brať vodičáky a zabavovať autá. CHODNÍK je pre ĽUDÍ.
A ako by si chcel(a) riešiť na danej ulici parkovanie? Nafúknuť ulicu ?

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 8 mesiacmi #25973

• sobabsobul
  • sobabsobul-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 33
Zákon jeden a pol metra na chodníku je zrušený?

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 8 mesiacmi #25974

• Mikimajky
  • Mikimajky-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Zlatý člen
  • Dostali ste poďakovanie 15
Zrušený nie je. Ale nedodržuje sa a polícia na to evidentne kašle. keby vyžadovali striktne jeho dodržiavanie nebol by problém. :D

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 8 mesiacmi #25975

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Dostali ste poďakovanie 17
Slusny clovek nezaparkuje na chodniku, trave a podobne. Ja by som aj tych 1.5m zrusil. Inac veselo sa parkuje pri vyklade Mlynov... vo vyspelom svete sa osadzaju stlpiky len u nas to nepoznaju pani.

Parkovanie - Klokočina Diely pred 3 rokmi 8 mesiacmi #25976

• sobabsobul
  • sobabsobul-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 33
viavita napísal:
Zdravím, mám otázku ohľadom parkovania na Klokočine v časi Diely, na Považskej ulici. Za posledný rok parkovali autá po chodníkoch, pretože inde sa parkovať po určitej hodine jednoducho nedá. Neviem si tiež predstaviť parkovanie o niekoľko km ďalej od miesta bydliska. V posledných dňoch polícia rozdávala usilovne upozornenia, že pri opätovnom státí na chodníku bude nasadená "papuča", čo aj začali realizovať. Problém s parkovacími miestami sa avšak na tejto ulici nerieši. Po 18tej je sú obyčajne všetky vyhradené miesta na parkovanie plné. Niektorí vodiči riešia nedostatok miest tak, že zablokujú tých, ktorí stoja na vyznačenom parkovacom mieste a majú problém ráno odísť do práce. Nečudujem sa, veď nemajú inú možnosť, ale nie je to riešenie. Preto sa pýtam, ako sa dá táto situácia vlastne riešiť? Na koho sa obrátiť? Ďakujem

označenie čiarou jeden a pol metra na chodníku alebo zabrať zelenú plochu pri vstupe do krytu CO a spraviť parkovisko
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.211 sekúnd