Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Nacionalizmus

Re: Nacionalizmus pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5043

• Made
  • Made-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Pokročilý
hmmm..takže všetko kôli čomu národy prežili 1000ce rokov je choré.. prepáč že mám iný názor...

Skús sa prejsť večer po Londíne alebo Paríži po štvrti s prisťahovalcami a potom si drístaj...
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Nacionalizmus pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5044

• Anonymous
  • Anonymous-ov Avatar
Made napísal:
hmmm..takže všetko kôli čomu národy prežili 1000ce rokov je choré.. prepáč že mám iný názor...

Skús sa prejsť večer po Londíne alebo Paríži po štvrti s prisťahovalcami a potom si drístaj...
to si zobral odkial, ze narody prezili vdaka nacionalizmu? Vdaka nacionalizmu mohlo jedine tak dochadzat ku konfliktom, nie k prezitiu.
Pristahovalci su sirsi spolocensky problem, nielen vec prislusnosti k nejakemu narodu.

Re: Nacionalizmus pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5046

• dlhy
  • dlhy-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 14
Made napísal:

Mam prosbu.
Skus napisat kvoli comu podla Teba narody prezili tisice rokov.
A douc sa slovencinu.Jednym zo zakladnych znakov naroda je jeho jazyk.
Podla znalosti slovenciny neyzeras velmi na Slovaka.Ty asi nebudes zrovna ten,kvoli ktoremu by narod prezil :roll:

Re: Nacionalizmus pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5051

• Made
  • Made-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Pokročilý
dlhy napísal:
Mam prosbu.
Podla znalosti slovenciny neyzeras velmi na Slovaka.Ty asi nebudes zrovna ten,kvoli ktoremu by narod prezil :roll:

Hlavne vďaka ľuďom ktorý vzišli z daného národa, vďaka kultúre daného národa, mentalite, jednote.
Čím mal národ tieto vlastnosti kladnejšie tak tým mal väčšiu možnosť prežiť.

Tá gramatika od niekoho kto má vyše 20 chýb znie fakt úprimne :!: :D
Prepáč mi prosím pri mojom rýchlopise ten jeden y – nik a jedno slabšie stlačenie klávesnice... :cry:

Ja nenútim nikoho uctievať si ľudí ako Štúr, Hlinka, Tiso a podobne. Ale nechápem ako môže takáto činnosť niekomu prekážať. Je ešte ako taká aj keď čím ďalej menšia demokracia(narážam na lisabonskú zmluvu). Zaujímavé na nej je že tí čo o nej najviac hovoria hneť štekajú po každom kto má čo i len trochu iný názor, akoby oni sami mali patent na rozum.
Súperivosť medzi národmi tu vždy bola a vždy bude. Maďari sa nikdy nezmieria s pádom Uhorska a vždy budú mať záujem o našu zem.
Keď pália maskovaný ľudia maďarskú zástavu na youtube tak je z toho chaos v celej únii ale keď sa páli slovenská na štadióne v Dunajskej Strede[url:12yrsovr]www.profutbal.sk/fans/index.php?clanok=56307[/url] tak sa ani vánok nepohne..

Máš aj iné koníčky ako hádky na diskusných fórach?

Re: Nacionalizmus pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5053

• Anonymous
  • Anonymous-ov Avatar
Made napísal:
dlhy napísal:
Mam prosbu.

Hlavne vďaka ľuďom ktorý vzišli z daného národa, vďaka kultúre daného národa, mentalite, jednote.
Čím mal národ tieto vlastnosti kladnejšie tak tým mal väčšiu možnosť prežiť.

Tá gramatika od niekoho kto má vyše 20 chýb znie fakt úprimne :!: :D
Prepáč mi prosím pri mojom rýchlopise ten jeden y – nik a jedno slabšie stlačenie klávesnice... :cry:

Ja nenútim nikoho uctievať si ľudí ako Štúr, Hlinka, Tiso a podobne. Ale nechápem ako môže takáto činnosť niekomu prekážať. Je ešte ako taká aj keď čím ďalej menšia demokracia(narážam na lisabonskú zmluvu). Zaujímavé na nej je že tí čo o nej najviac hovoria hneť štekajú po každom kto má čo i len trochu iný názor, akoby oni sami mali patent na rozum.
Súperivosť medzi národmi tu vždy bola a vždy bude. Maďari sa nikdy nezmieria s pádom Uhorska a vždy budú mať záujem o našu zem.
Keď pália maskovaný ľudia maďarskú zástavu na youtube tak je z toho chaos v celej únii ale keď sa páli slovenská na štadióne v Dunajskej Stredehttp://www.profutbal.sk/fans/index.php?clanok=56307 tak sa ani vánok nepohne..

Máš aj iné koníčky ako hádky na diskusných fórach?

koho sa pytas na konicky? Ak nahodou mna, tak ja ich mam velmi vela. O chvilu sa vratim aj k ostatnemu, co si pisal.

Re: Nacionalizmus pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5055

• Made
  • Made-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Pokročilý
Zitka napísal:
koho sa pytas na konicky? Ak nahodou mna, tak ja ich mam velmi vela. O chvilu sa vratim aj k ostatnemu, co si pisal.

Odpisoval som dlhemu tak som sa pýtal asi jeho...len trocha logiky by to chcelo.
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.118 sekúnd