Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Nacionalizmus

Re: Bojujme proti rasizmu! pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5107

• dlhy
  • dlhy-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 14
Made napísal:
dlhy napísal:
Cital si aj clanok alebo len nadpis?

Hej.. A na rozdiel od teba som ho aj pochopil. :wink:

Co?
Ze nadpis bojuje proti rasizmu a obsah je rasisticky?
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Bojujme proti rasizmu! pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5110

• Made
  • Made-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Pokročilý
dlhy napísal:
Co?

Veď vravím že si ho vôbec nepochopil...

A čím je podľa teba rasistický?

Re: Bojujme proti rasizmu! pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5128

• Corgoň
  • Corgoň-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
dlhy napísal:
Made napísal:
dlhy napísal:

Co?

Milý Dlhý,
asi nepoznáš Júliusa Handžárika, alebo nemáš dostatočné právne povedomie. Skús si niečo naštudovať o Júliusovi Handžárikovi a ušetri nás od tvojich povrchných názorov.

Myslím, že ten článok vystuhuje aj teba a píše aj o tebe a to sa ti nelúbi. Ale ako správny demokrat toleruj aj iné názory ako len tvoje. Ty si múdrosť nespapal.

Re: Bojujme proti rasizmu! pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5131

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Dostali ste poďakovanie 17
Corgoň napísal:
dlhy napísal:
Made napísal:
dlhy napísal:

Co?

Milý Dlhý,
asi nepoznáš Júliusa Handžárika, alebo nemáš dostatočné právne povedomie. Skús si niečo naštudovať o Júliusovi Handžárikovi a ušetri nás od tvojich povrchných názorov.

Myslím, že ten článok vystuhuje aj teba a píše aj o tebe a to sa ti nelúbi. Ale ako správny demokrat toleruj aj iné názory ako len tvoje. Ty si múdrosť nespapal.

Corgon ty si kto? Vidím že si nový. Tak ta tu vítam :arrow:

Zdar pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5133

• Corgoň
  • Corgoň-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Dakujem Mike za privítanie. Ja som Klokočinár čo býva na Chrenovej a pôvodom som z Drážovčan. Som politológ. O Nitralive som sa dozvedel len pred niekolkými dňami. Tak som študoval stránku a ako človek ktorému nie sú lahostajné veci v Nitre a aj na Slovensku som sa musel zaregistrovať aj na Nitralive fórum.

Zareagoval som na túto tému hoci jej názov (nacionalizmus) nie je primeraný. Aspon teda v spojení s SHO. Chalanov z SHO poznám skoro všetkých a sú to normálni chalani zo sídliska. Medzi priaznivcov SHO patria aj Roman Hofbauer, Július Handžárik, Marián Burík, pán Janošovský, Štefan Michalík a mnoho iných. Kto pozná tieto mená z 90. rokov tak vie o koho a čo ide... Zdravé vlastenectvo bez extrémistov.

Pravdaže vždy sa nájdu ľudia, ktorý nemôžu cítiť nič slovenské a preto hádžu všetkých do jedného vreca. Jedna nemenovaná to robí aj na tomto fóre. Ale to asi pramení z nevedomosti teda je to strach z nepoznaného. No kto príde na akcie SHO-čka príde aj na budúce :)

Mike
pozeral som štruktúru fóra a zdá sa mi príliš rozvetvené a tým pádom trochu neprehladné. Neplánuješ zlúčiť dajake témy?

Re: Nacionalizmus pred 11 rokmi 3 mesiacmi #5134

• Anonymous
  • Anonymous-ov Avatar
No Corgon, vdaka - Roman hofbauer atd...vy ste neni vlastenci ale xenofobici a nacionalisti co tu tu bacovali a dodrbali hospodarstvo cele 90te roky...Vasou jedinou hodnotou je nenavist k inym narodnostiam a statom...a chore, patologicke uctievanie symbolov a osob. Ziadna ucta k narodu, Vasu podporu zabezpecuju len rovnake xenofobne nazory ake prezentujete vy. Vid Vasa net stranka... Dufam ze Vas casom bude v base sediet coraz viac, vratane skonhead utocnikov co napadaju zidov, arabov, madarov, cechov, americanov....
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.148 sekúnd