Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Nacionalizmus

Nacionalizmus pred 10 rokmi 7 mesiacmi #5016

• Anonymous
  • Anonymous-ov Avatar
mna v suvislosti s maticou slovenskou v nitre, SHO vzdy napadne, ci nahodou nevedia o tych identikitoch z pripadu malinova - kto su konkretne ti clenovia a kde su organizovani. Priznam sa, ze to mam z internetovej diskusie k tomu pripadu, tam to niekto vypisoval. Vidiet pana primatora prezentovat sa s niektorymi organizaciami je viac nez zaujimave.
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Nacionalizmus pred 10 rokmi 7 mesiacmi #5017

• Made
  • Made-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Pokročilý
Zitka napísal:
mna v suvislosti s maticou slovenskou v nitre, SHO vzdy napadne, ci nahodou nevedia o tych identikitoch z pripadu malinova - kto su konkretne ti clenovia a kde su organizovani. Priznam sa, ze to mam z internetovej diskusie k tomu pripadu, tam to niekto vypisoval. Vidiet pana primatora prezentovat sa s niektorymi organizaciami je viac nez zaujimave.

Tak toto bolo dobre ODVECI! :roll: Skôr je zaujímavé sledovať ako niektorým ľuďom vadí všetko slovenské... :?

Re: Nacionalizmus pred 10 rokmi 7 mesiacmi #5019

• Anonymous
  • Anonymous-ov Avatar
Made napísal:
Zitka napísal:

Tak toto bolo dobre ODVECI! :roll: Skôr je zaujímavé sledovať ako niektorým ľuďom vadí všetko slovenské... :?
mne osobne slovenske nikdy nevadilo, ba priam som to vitala, za slovenske vsak nepovazujem totalitne v ziadnej forme, to je totiz protislovenske, aj keby malo rusko slovenskeho

Re: Nacionalizmus pred 10 rokmi 7 mesiacmi #5021

• Made
  • Made-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Pokročilý
mne osobne slovenske nikdy nevadilo, ba priam som to vitala, za slovenske vsak nepovazujem totalitne v ziadnej forme, to je totiz protislovenske, aj keby malo rusko slovenskeho

Tu nazývaš nacionalizmus chorobou:

Tak načo sa hráš? Povedz rovno že nenávidíš všetko slovenské...
asi ti už viac vyhoveje oslovenie europanka...

Určite si čítala stanovy SHO takže nám môžeš povyberať tie totalitné prvky...

A ešte taký malý problém...je to iba OZ takže okrem toho čo robia nemôžu robiť asi nič... A obviňovať ľudí na základe fór dokážeš asi len ty bez najmenšej súdnosti.

Re: Nacionalizmus pred 10 rokmi 7 mesiacmi #5025

• Anonymous
  • Anonymous-ov Avatar
Made napísal:

Tu nazývaš nacionalizmus chorobou:

Tak načo sa hráš? Povedz rovno že nenávidíš všetko slovenské...
asi ti už viac vyhoveje oslovenie europanka...

Určite si čítala stanovy SHO takže nám môžeš povyberať tie totalitné prvky...

A ešte taký malý problém...je to iba OZ takže okrem toho čo robia nemôžu robiť asi nič... A obviňovať ľudí na základe fór dokážeš asi len ty bez najmenšej súdnosti.
V prvom rade sa na nic nehram, vobec to nemam za potreby. Nacionalizmus je choroba, ved to je pravda. Keby len to, je to nevychovanost a obmedzenost ducha. Nastastie netrpim ziadnymi nenavistnymi pocitmi, ani voci nacionalistom. Nevykladaj prosim ta za mna moje postoje. Si hlupak, ked dokazes napisat, ze ja nenavidim vsetko slovenske, lebo som slovenka, vzdy som nou bola a vzdy nou budem, bez ohladu na tvoje zelania alebo vidiny, to, ci sa ja hlasim k narodu, z ktoreho som vzisla, prosim ta nechaj na mna a staraj sa o seba. Protislovenske je extremne nacionalne, zamysli sa nad sebou. Totalitne prvky nemusia byt v stanovach organizacie, mozu byt v inych dokumentoch, prejavoch alebo cinoch.
SHO sa klania fasistovi Tisovi. Nikdy nezmenim tymto smerom svoj nazor.
Nebudem dalej pokracovat na tuto temu, nikdy nenajdeme zhodu, uz sme to preberali viackrat.

Re: Nacionalizmus pred 10 rokmi 7 mesiacmi #5027

• Anonymous
  • Anonymous-ov Avatar
Hovorime o tomto ponati nacionalizmu:
Nacionalizmus je politická ideológia, ktorá stavia záujmy jedného národa či národnostnej skupiny nad záujmy druhých a nad všatky ostatné väzby, či už ide o rodinu, priateľov, pohlavie alebo ľudstvo. Nacionalizmus rozlišuje ľudí podľa hranice, ktorá často nemá čo do činenia s ľuďmi, ktorí žijú v danom regióne ale s nejakým kráľom alebo autoritou, ktorá nakreslila čiaru na mape. Tento politický smer nadradzuje jeden národ druhému a zvyšajne vedie k nedôvere až k napriateľstvu voči iným národom. Extrémnou formou je šovinizmus.
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.161 sekúnd