Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Čistota mesta

Re: Čistota mesta pred 10 rokmi 7 mesiacmi #8428

• keyboard
  • keyboard-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Moderátor
"Ano stojím si za tým, že v Nitre väščina bohatých nerobí pre nič". :wink: :roll: Tak som ti trosku ozrejmil, ze co ti "bohati" pre mesto robia. Neda sa cakat, ze za to, ze ti "chudobnejsi", ked si zaspinia mesto len preto, ze su sprosti, tak to budu po nich ti "bohati" upratovat. Teraz zas pises, ze ako mesto neupravuje chodniky a cesty. A co cakas, ze ludia budu platit dane a este potom za vlastne stavat cesty, co im nepatria? :) Raz bohati, potom mesto..
...kdeže sú tie časy, kedy si ty kvitla...
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Čistota mesta pred 10 rokmi 7 mesiacmi #8431

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Dostali ste poďakovanie 17
:?: Ja o voze a ty o koze nevadí nechápeme sa kašli na to.

Vyčistime si Slovensko pred 10 rokmi 6 mesiacmi #8670

• Pavol_SHO
  • Pavol_SHO-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Vyčistime si Slovensko je názov kampane, ktorú spustilo Ministerstvo životného prostredia s organizáciou Greenpeace.

Pegas, teraz obviní aj ministerstvo, že sú to hnedokošeliari?

To čo pred pád dňami spustilo Ministerstvo s Greenpeace, už Slovenské Hnutie Obrody aj realizovalo. No nabudúce sa budeš môcť zapojiť aj ty.

Citácia z TASR:
Myšlienka zorganizovať akciu Vyčistime si Slovensko vznikla pri príležitosti blížiaceho sa Dňa Zeme (22. apríla). "Chceli by sme ňou upozorniť ľudí, aby neboli ľahostajní, že sa v ich okolí nachádzajú pohodené odpady," povedal dnes šéf rezortu životného prostredia Jaroslav Izák. Skonštatoval, že situácia s voľne pohodeným odpadom sa stáva v poslednom období veľkým problémom. Dúfa, že výzva bude ľudí motivovať nielen k tomu, aby tieto skládky nahlasovali, ale aby sa tiež podieľali aj na ich odstraňovaní.

Re: Čistota mesta pred 10 rokmi 5 mesiacmi #8874

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
Kedy to už konečne niekto vyčistí? hromadí sa to tam veľmi dlho... :arrow:

Cistenie ciernych skladok pred 10 rokmi 5 mesiacmi #8978

• nufnuf77
  • nufnuf77-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Vazeny foraci,
patrim ku Priatelom Zeme a uz niekolko mesiacov pomocou tvrdej byrokracie cistim okolite obce od nelegalnych skladok odpadov. V sucasnosti zhrnam materialy o skladkach v Nitre, aby som mohol podat hromadnu staznost pre porusenie zakona NRSR c. 223/2001 Z. z. o odpadoch. Mam tento podnet pripraveny uplne proficky a zatial kazda obec zacala konat. Preto by som bol nesmierne vdacny vsetkym Vam, ktori mi zaslete alebo na fore uverejnite akekolvek info o ciernych skladkach v nasom meste - potrebujem spisat polohu(ulica, orientacny bod), cca velkost(objem odpadu), o aky odpad sa jedna a vyborne posluzia aj nejake fotky. Dakujem

Re: Cistenie ciernych skladok pred 10 rokmi 5 mesiacmi #8980

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
nufnuf77 napísal:
Vazeny foraci,
patrim ku Priatelom Zeme a uz niekolko mesiacov pomocou tvrdej byrokracie cistim okolite obce od nelegalnych skladok odpadov. V sucasnosti zhrnam materialy o skladkach v Nitre, aby som mohol podat hromadnu staznost pre porusenie zakona NRSR c. 223/2001 Z. z. o odpadoch. Mam tento podnet pripraveny uplne proficky a zatial kazda obec zacala konat. Preto by som bol nesmierne vdacny vsetkym Vam, ktori mi zaslete alebo na fore uverejnite akekolvek info o ciernych skladkach v nasom meste - potrebujem spisat polohu(ulica, orientacny bod), cca velkost(objem odpadu), o aky odpad sa jedna a vyborne posluzia aj nejake fotky. Dakujem

Zdravím ťa, použi všetko čo nájdeš tu na stránke v tejto téme. Ako príklad uvediem železničnú stanicu pod peším nadchodom- tam je veľa špiny. Konkrétne čierne skládky kde sa hádže odpad nepoznám.
Ale niekto sa nájde čo pozná určite...

Aha ešte jednu viem- pod Kalváriou Borová ulica na konci nad tým obrovským domom s vysokým múrom- tam cigáni hádžu smeti...
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.129 sekúnd