Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Čistota mesta

Re: Čistota mesta pred 11 rokmi 1 mesiacom #8399

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Dostali ste poďakovanie 17
keyboard napísal:
mike napísal:
Len bohužial tí čo majú peniaze sa maximálne vozia po meste a ukazujú sa, ale pre mesto neurobia nič...

Ked myslis... Typicky postoj Slovaka - bohaci sa vozia po meste a nic nerobia.

Ano stojím si za tým, že v Nitre väščina bohatých nerobí pre mesto nič. Neviem odkiaľ si zobral typický postoj slováka, lebo to nemá nič s témou, ale viem kam mieriš. Nebudem sa hádať o tom, stačí sa pozrieť ako to vyzerá v Nitre a to je dôkaz... Pravdaže neplatí to všeobecne, všade sa nájdu ľudia zapálení pre vec :wink:
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Čistota mesta pred 11 rokmi 1 mesiacom #8401

• keyboard
  • keyboard-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Moderátor
Ked myslis..
...kdeže sú tie časy, kedy si ty kvitla...

Re: Čistota mesta pred 11 rokmi 1 mesiacom #8403

• Pavol_SHO
  • Pavol_SHO-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Situácia v Nitre závisí od najobyčajnejších ludí. Ked ja som chodil na ZŠ tak sme museli upratovat pod oknami a teraz?

Ked sa prejdes okolo ZS na Skultétyho oproti hasičom, tak uvidíš aký bordel maju v areáli. Strašné.

Ja si myslim toto. Pokial by bola Nitra spociatku umelo čistena, ludia by si na to začali pomaly zvykať, že Nitra je čistá. Toto by však muselo byť spojene s vojnou na všetkych frontoch a ja suhlasim aj s najprisnejšimi represaliami.

Decká by sa učili jak volakedy že smeti patria do smetí a ni do trávy. Začali by školy čistiť nielen svoj areál ale aj bezprostredne okolie.

Pre dospelich zase osveta, že na zberovy dvor možu voziť odpad zadarmo. Je to malo zname hoci Mesto inzeruje už na 8 stranach v novinach.

Detske ihricka a parky by boli pod najprisnejšou dennodennou ochranou.
ved tam vyrastaju nase deti.

Takymito krokmy by sa dalo z Nitry urobit najčistejšie mesto na SR.

Nejako by sa mala zlepšiť rajonizácia celej Nitry a určenie zdpovednosti za čistotu (nie povrchnu, ale hlbkovu) na konkretneho vedúceho, ten zas prideli časť na najnižší článok.

Je kopu nápadov.

A primátor je otvorený nápadom. Možno by stačilo zbuchnut zopár super bodov ako napr. 10 krokov ku krajšej Nitre a osloviť ho.

Re: Čistota mesta pred 11 rokmi 1 mesiacom #8411

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
keyboard napísal:
Ked myslis..

A aký je tvoj názor? som veľmi zvedavý...

Re: Čistota mesta pred 11 rokmi 1 mesiacom #8415

• keyboard
  • keyboard-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Moderátor
Pacia sa ti nove fasady v budovach po meste? To vsetko opravili sukromnici, to ti bohati ludia s vynimkou mestskeho majetku. Vidis niekde pekne upraveni chodnik, zelen, interier? V drvivej vacsine to ti bohati, ktori sa o nic nepricinievaju. Pacia sa ti vilove stvrte? To zas ti bohati... Ze su tu nejake kulturne podujatia, plesy, sport..? To zase ti bohati..
...kdeže sú tie časy, kedy si ty kvitla...

Re: Čistota mesta pred 11 rokmi 1 mesiacom #8423

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
keyboard napísal:
Pacia sa ti nove fasady v budovach po meste? To vsetko opravili sukromnici, to ti bohati ludia s vynimkou mestskeho majetku. Vidis niekde pekne upraveni chodnik, zelen, interier? V drvivej vacsine to ti bohati, ktori sa o nic nepricinievaju. Pacia sa ti vilove stvrte? To zas ti bohati... Ze su tu nejake kulturne podujatia, plesy, sport..? To zase ti bohati..

Čo to má prosím ťa s chodníkmi a cestami v Nitre? Veď o tom sa tu bavíme. Ja som nikde nepísal o súkromných domoch, budovách, centrách... ale o to ako mesto nebuduje chodníky, cesty, neupravuje mesto k lepšiemu... Dosť odveci si to pochopil...
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.135 sekúnd