Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Policajný nonsens

Re: Policajný nonsens pred 8 rokmi 9 mesiacmi #17352

• Sliedič
  • Sliedič-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 4
Csabika napísal:
Dnes 30.11.09 som išiel z nemocnice a na Rázusovej ulici som zbadal ako majú autá naložené papuče, ale len 4, jedna čierna limuzína so značkou tuším NR 888 nemalo papuču, pred ňou Yaruis a smerom dole k pekarni ešte dve škodovky mali papuču. Akurát prišli mestskí policajti na svojej dodávke NR255x či NR X255, už neviem akú presne mali značku (ale 255 tam bolo). Pretože som sa neponáhľal, tak som počkal, že ako dajú na tú limuzínu papuču. Dali dole z jednej felicie, potom z fabie a potom sa poobzerali a nasadli a odišli. Samozrejme tej čiernej limuzíne nedali papuču. Načo sú potom takíto policajti ak sa odvážia sankcionovať len niektorých občanov. Ak by to niekoho zaujímalo tak sa to stalo pár minút po 12 tej hodine cca o 12:05.

Vitaj Csabika. Dovolím si odpovedať na Tvoju neexistujúcu otázku :) Policajti na Bentley nedali papuču preto, lebo by v tej minúte stratili prácu, alebo minimálne boli preradení do Hornej Dolnej s troma registrovanými autami. Je to jednoducho ROKY zaužívaný systém, kde polícia a mafia ťahajú za jeden povraz. Niektorí policajti po službe sa vyzlečú z uniformy a razom sa stávajú skinheadmi, alebo "hrubokrkými". Je to vizitka "fungovania" spravodlivosti a demokracie. Ten, kto má moc a konexie, je na Slovensku boh. Príklady hádam nemusím uvádzať, každý deň ich vidíme v TV.

P.S. značku 888 používa klan "podnikateľov" okolo Ľ.F.
Človeka často nesúdia podľa veľkosti jeho skutkov, ale podľa malosti jeho previnení.

Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Policajný nonsens pred 7 rokmi 11 mesiacmi #20728

• schmidke
  • schmidke-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 7
Nevedel som, kde toto zavesiť, ale ja som sa na tom nasmial...

video.idnes.cz/?c=A101011_151852_krimi_z...174850_tv_zpravy_kbe
Nechodím na hlavnú stránku, len do fóra, tak ma nekameňujte...

Re: Policajný nonsens pred 7 rokmi 11 mesiacmi #20729

• Sliedič
  • Sliedič-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 4
Väčšiu hanbu si policajti ani vo sne nevysnívali. Celkom si však viem predstaviť, ako by s takýmto "učiteľským" tónom pochodil v USA. Tam som však nikdy nenarazil na takých, s prepáčením poserkov, ako tu.
Človeka často nesúdia podľa veľkosti jeho skutkov, ale podľa malosti jeho previnení.

Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.

Re: Policajný nonsens pred 5 rokmi 7 mesiacmi #25312

• Butko
  • Butko-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
Policajný nonsens - zdroj problemu je tu:

www.necenzurovane.sk/mafia/mafia1.html
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.177 sekúnd