Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Policajný nonsens

Re: Policajný nonsens pred 9 rokmi 3 mesiacmi #14791

• MAPO
  • MAPO-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Diskutér
tak dnes pri Bille parkovalo jedno vozidlo MsP NR cez 2 parkovacie boxy, cim ciastocne zaberalo miesto pre ZTP

Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Policajný nonsens pred 8 rokmi 9 mesiacmi #17339

• Csabika
  • Csabika-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Dnes 30.11.09 som išiel z nemocnice a na Rázusovej ulici som zbadal ako majú autá naložené papuče, ale len 4, jedna čierna limuzína so značkou tuším NR 888 nemalo papuču, pred ňou Yaruis a smerom dole k pekarni ešte dve škodovky mali papuču. Akurát prišli mestskí policajti na svojej dodávke NR255x či NR X255, už neviem akú presne mali značku (ale 255 tam bolo). Pretože som sa neponáhľal, tak som počkal, že ako dajú na tú limuzínu papuču. Dali dole z jednej felicie, potom z fabie a potom sa poobzerali a nasadli a odišli. Samozrejme tej čiernej limuzíne nedali papuču. Načo sú potom takíto policajti ak sa odvážia sankcionovať len niektorých občanov. Ak by to niekoho zaujímalo tak sa to stalo pár minút po 12 tej hodine cca o 12:05.

Re: Policajný nonsens pred 8 rokmi 9 mesiacmi #17341

• keyboard
  • keyboard-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Moderátor
Vitaj na fóre.

255? Náhodou si si nevšimol (tu je zvyk, že si všetci tykáme), či z neho vystúpila hliadka v zložení dvoch mužov, cca 180 cm vysokých?
...kdeže sú tie časy, kedy si ty kvitla...

Re: Policajný nonsens pred 8 rokmi 9 mesiacmi #17342

• Csabika
  • Csabika-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Ano, boli to dvaja muži, mohli mať 180cm, nízky neboli určite, jeden z nich bol určite hnedovlasý lebo dal dolu čapicu.

Re: Policajný nonsens pred 8 rokmi 9 mesiacmi #17343

• keyboard
  • keyboard-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Moderátor
Tak to sú znalci zákonov a milovníci transparentnosti a poriadku :roll: Ak teda ide o tých istých, ktorých som videl pri jednom úkone na istom nitrianskom sídlisku. Môžme sa však i mýliť, takýto popis je veľmi všeobecný a videl som na tomto vozidle jazdiť rôzne hliadky.
...kdeže sú tie časy, kedy si ty kvitla...

Re: Policajný nonsens pred 8 rokmi 9 mesiacmi #17344

• schmidke
  • schmidke-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 7
Csabika napísal:
Dnes 30.11.09 som išiel z nemocnice a na Rázusovej ulici som zbadal ako majú autá naložené papuče, ale len 4, jedna čierna limuzína so značkou tuším NR 888 nemalo papuču, pred ňou Yaruis a smerom dole k pekarni ešte dve škodovky mali papuču. Akurát prišli mestskí policajti na svojej dodávke NR255x či NR X255, už neviem akú presne mali značku (ale 255 tam bolo). Pretože som sa neponáhľal, tak som počkal, že ako dajú na tú limuzínu papuču. Dali dole z jednej felicie, potom z fabie a potom sa poobzerali a nasadli a odišli. Samozrejme tej čiernej limuzíne nedali papuču. Načo sú potom takíto policajti ak sa odvážia sankcionovať len niektorých občanov. Ak by to niekoho zaujímalo tak sa to stalo pár minút po 12 tej hodine cca o 12:05.
Veď to je to autíčko, čo je hneď nad Tvojím príspevkom. No, keď máš takéto neprestrelné info, skús položiť p. Hajnovičovi otázku napr. tuto:
http://obcan.nitra.sk/index.php?id_menu=44879
Rovno napíš, že je to otázka na náčelníka MSP. Že čo odpovie? Som zvedavý, ako si poradí so svojimi podriadenými.
Nechodím na hlavnú stránku, len do fóra, tak ma nekameňujte...
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.209 sekúnd