Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Policajný nonsens

Policajný nonsens pred 10 rokmi 3 mesiacmi #13084

• BillCosby
  • BillCosby-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Dna 18.2 2009 v case obeda som siel do znamej restauracie na spitalskej ulici. Pri vystupeni z auta sa mi naskytol neuveritelny pohlad na zle odparkovane auto na Kalvarskej ulici, ktore nebolo nijak potrestane i napriek tomu ze stalo na chodniku a nenechalo volny priestor 1,5m pre chodcov ako to zverejnuje novy schvaleny zakon a dokonca stalo v zakaze zastavenia a to rovno na drzovku pred policajnou stanicou !!
Ako uplnu debilnost som si utvrdil fakt, ze v case ked som vytvoril fotku tohto nonsensu prechadzala okolo mna hliadka statnej policii a okrem toho ze sa na zle zaparkovane auto pozreli neurobili nic ine !!! :evil:
Kde v r..i je schovana spravodlivost ?!?!?!
Urcite to auto poznali a nepokutovali ho len preto, lebo to mohol byt ich kolega alebo znamy, ale to nic neospravedlnuje, auto ako auto a zakaz je zakaz kua !!!!!

Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Policajný nonsens pred 10 rokmi 3 mesiacmi #13086

• keyboard
  • keyboard-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Moderátor
Tazko povedat, ci poznali alebo nie. Podla spravania sa nasej MsP a statnej policii mam dojem, ze pozna polovicu obyvatelov mesta.

Ja som nedavno pred jednym nakupnym centrom ukazoval MsP iducej na vozidle auta, ktore parkovali na miestach pre ZTP. Rekacia bola hodna prislusnika MsP. Uskrn, pridanie plynu.

Tak isto som ukazoval jedno auto statnej polici pred tym istym nakupnym centrom. Reakcia? Taka ista.

Zrejme je to podmienka, aby vas obliekli do uniformy. Hollywoodsky usmev.
...kdeže sú tie časy, kedy si ty kvitla...

Re: Policajný nonsens pred 10 rokmi 3 mesiacmi #13087

• BillCosby
  • BillCosby-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Prikladam znovu obrazok, hadam uz bude vacsi..

Re: Policajný nonsens pred 10 rokmi 3 mesiacmi #13089

• BillCosby
  • BillCosby-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Je to od nich velmi hlupe a neprofesionalne. Hlavne ze vas budu pokutovat za malickosti o ktorych by som tu vedel napisat pekny sloh. Ako priklad mozem uviest parkovanie na preplnenej klokocine kde dostalo auto papuču, ktore stalo polkou na ceste a polkou na trave (pozdlz obrubnika). A osobné auto ktore vlastni policajt co stalo o par metrov dalej vsetkymi styrmi kolesami na trave si nikto zahadne nevsimol.

Re: Policajný nonsens pred 10 rokmi 3 mesiacmi #13091

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Dostali ste poďakovanie 17
Je to bežné- deje sa to denne. Ja som to už sem písal- pred 2 týždnami som bol na parkovisku Asko a išla policajná hliadka- previezli sa po parkovisku a zastavili vzadu kde nebolo žiadne auto- čo tam robili neviem, ale viem, že pred vchodom do Tesca stál Mercedes celou časťou na chodníku čiže nenechal ani 10cm miesta. Policajti išli okolo a nič.

Re: Policajný nonsens pred 10 rokmi 3 mesiacmi #13122

• Sliedič
  • Sliedič-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 4
Mafiáni a grázli by sa mali báť policajtov, no bohužiaľ je to presne naopak...
Človeka často nesúdia podľa veľkosti jeho skutkov, ale podľa malosti jeho previnení.

Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.132 sekúnd