Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Domov dôchodcov Zobor [Dokončené]

Re: Domov dôchodcov Zobor (bývalá detská nemocnica) pred 7 rokmi 5 mesiacmi #23835

• schmidke
  • schmidke-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 7
Dúfam, že si ešte nejakých 30 rôčkov počkám, kým si to pôjdem pozrieť zvnútra. :-D
Nechodím na hlavnú stránku, len do fóra, tak ma nekameňujte...
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Domov dôchodcov Zobor (bývalá detská nemocnica) pred 7 rokmi 5 mesiacmi #23842

• sobabsobul
  • sobabsobul-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 38
Asi nie lebo do dôchodku je ešte daleko :wink:

Re: Domov dôchodcov Zobor (bývalá detská nemocnica) pred 7 rokmi 5 mesiacmi #23863

• Daddo
  • Daddo-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Zlatý člen
...a bude stale len dalej a dalej.

Re: Domov dôchodcov Zobor (bývalá detská nemocnica) pred 7 rokmi 5 mesiacmi #23866

• sobabsobul
  • sobabsobul-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 38
No uvidíme ako nám nová vláda posunie hranicu odchodu do dôchodku. :wink:

Re: Domov dôchodcov Zobor (bývalá detská nemocnica) pred 7 rokmi 5 mesiacmi #23872

• keyboard
  • keyboard-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Moderátor
Prirodzene, že posunie. Demografia nepustí. Nedá sa fungovať, ak pár má v dnešnej dobe 1 - 2 deti. Kto bude už čoskoro živiť niekoľko miliónovú armádu starcov? Ja odmietam, aby mi dajme tomu 70 - 80 percent zo mzdy strhol štát a nechal mi vo vačku žobračenku. Osobne by som bol radšej, keby žiadne dôchodky neboli, resp. boli by len v selektívnych prípadoch, keď senior nemá rodinu. Stáročia nič také nebolo, o starších sa starali mladší v rodine a bodka. Dnes sa má o všetko podľa spoločnosti starať štát, čo je kolosálny omyl. Predsa sú to moji rodičia, tak je mojou povinnosťou im ich starostlivosť o mňa z detstva v seniorskom veku vrátiť.
...kdeže sú tie časy, kedy si ty kvitla...

Re: Domov dôchodcov Zobor (bývalá detská nemocnica) pred 7 rokmi 5 mesiacmi #23878

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Dostali ste poďakovanie 17
Politika štátu smeruje bohužiaľ k vymieraniu nášho štátu. Máme veľa dôchodcov, pol milióna cigošov, z ktorých väčšina nepracuje, pár tisíc ľudí tváriacich sa že robiť nemôžu, plno študentov... mladých štát podporuje slabo - rušia teraz napríklad dobrovoľné nemocenské čiže mamičkám ubudne pár stovák euro na materskej, mladému človeku zarábajúcemu trošku viac ako je priemerný plat štát výhodnú pôžičku na bývanie nedá, bývanie je drahé... aká je motívacia pre mladých??? Žiadna. Ten kto nepracuje, býva načierno v chatrči v národnom parku a kradne drevo je na tom síce zle ale keby toto robím ja tak ma zabásnu.
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.115 sekúnd