Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Nová Nitra - bývalý pivovar Corgoň [Vo výstavbe]

Nová Nitra - bývalý pivovar Corgoň [Vo výstavbe] pred 10 rokmi 10 mesiacmi #153

• svk
  • svk-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Pokročilý
...z historicky znameho a uznavaneho pivovaru a sladiarne Corgon v Nitre sa stal, ako uz kazdi dobre vie, EX-pivovar...zastavil svoju prevazdku prichodom Heinekenu na SVK pricom sa zachovali aspon administrativne priesory, ktore sa aj donedavna vyuzivali...cele riaditelstvo sa vsak presunulo do Sturova a Bratislavy a co dalej?...zopar krat som bol v mesiacoch oktober-november-december, ako student VS na brigate v sklade spisov Heineken na pode pivovaru, kde som sa dozvedel, aka bude dalsia buducnost celeho komplexu...napovie vam uz snad len to, ze pocas mojho brigadneho posobenia som si vsimol robotnikov, ktori zo starych budov vyhadzovali (aj pomocou techniky) obrovske mnozstva kovu...tak mi to teda nedalo a spytal som sa isteho pana, co sa bude diat po ich odchode z priestorov...a odpoved bola takato...vacsina budov sa ma zburat a na ich mieste ma vyrast akasi obytna stvrt s luxusnymi, ale aj menej luxusnymi a hlavne priestrannymi bytmi...co je vsak zaujimavejsie na celej skutocnosti je to, ze byty budu prednostne urcene pre pracovnikov a zamestnancov firmy SONY, ktora bude posobit v PP pri Drazovciach...a tym som nemyslel nasich "slovenskych zamestnancov", ale prednostne korejcanov...takze tak ;-) )
Kríza je produktívny stav. Človek z nej musí odstrániť iba príchuť katastrofy. (Max Frisch)
Posledná úprava: pred 5 rokmi 3 týždnami od mike.
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Nová Nitra - "EX-pivovar"​ pred 10 rokmi 10 mesiacmi #159

• Palino
  • Palino-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 1
Zaujímavá informácia. Ak je to pravda, je to veľmi zle. Budeme musieť apelovať na kompetentných na mestskom úrade. Treba ich bombardovať mailami, telefonátmi, návštevami. Ak bude verejná mienka proti takémuto postupu, snáď sa to podarí zachovať. Len treba začať reagovať skôr, ako dostanú povolenie.

Najnovšie foto: palino.estranky.sk/fotoalbum/_novinky_/najnovsie/

Re: Nová Nitra - "EX-pivovar"​ pred 10 rokmi 10 mesiacmi #166

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Dostali ste poďakovanie 17
SVK vidím, že si dosť informovaný človek. Budem rád ak budeš prinášať nové informácie sem do fóra :P

K tomu pivovaru: to, že tam chcú stavať byty to ma teší, ale prečo práve pre šikmookých? nech im postavia domy v Drážovciach :evil:

Domy v Drazovciach pred 10 rokmi 10 mesiacmi #176

• Petino
  • Petino-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
Mike, dobry vtip, :) aspon som sa pekne zasmial, nech im postavia domy v Drazovciach, mas pravdu aspon by sa mesto rozrastalo aj inym smerom a ver mi, odtial by aspon mali krasny vyhlad na Nitru
stranka Borot.com sa zmenila na <a class="postlink" href="petino.4mg.com">petino.4mg.com dakujem
Petino

Re: Nová Nitra - &quot;EX-pivovar&quot;​ pred 10 rokmi 8 mesiacmi #422

• schmidke
  • schmidke-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 7
Tiež som počul, že EX-pivovar je už predaný.
Nechodím na hlavnú stránku, len do fóra, tak ma nekameňujte...

Re: Nová Nitra - &quot;EX-pivovar&quot;​ pred 10 rokmi 8 mesiacmi #476

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Dostali ste poďakovanie 17
5.marec 2007

Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.198 sekúnd