Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1

TÉMA: AIRSOFT

AIRSOFT pred 10 rokmi 11 mesiacmi #3410

• x-SCYTHE
  • x-SCYTHE-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
tak nazaciatok by som rad poprosil ludi, aby nedavali prispevky, resp. pribeh, ktory som napisal ja ako spravu. hovori sa tomu plagiatorstvo a zda sa mi to uplne necestne. :roll:
Dalej by som rad apeloval na vsetkych hracov airsoftu, aby si uvedomili, ze hlavna zasada airsoftu je FAIR PLAY! Nepriznavanim si sami kazite svoje meno.
ked si prehnane davate pozor na to, aby ste nestupili v trave do hovna, stupite donho na chodniku (osobna skusenost)
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: AIRSOFT pred 10 rokmi 11 mesiacmi #3412

• Nephilim
  • Nephilim-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
x-SCYTHE napísal:
tak nazaciatok by som rad poprosil ludi, aby nedavali prispevky, resp. pribeh, ktory som napisal ja ako spravu. hovori sa tomu plagiatorstvo a zda sa mi to uplne necestne. :roll:
Dalej by som rad apeloval na vsetkych hracov airsoftu, aby si uvedomili, ze hlavna zasada airsoftu je FAIR PLAY! Nepriznavanim si sami kazite svoje meno.

clanok som pisal ja aby som propagoval airsoft, ak s tym mas problem, mozes pisat clanok sam... je to v pravom module.... nedostal som od teba avizo, ze by si chcel napisat sam clanok, tak som to v ramci mojich volnych minut skusil napisat ja! je tam uvedeny zdroj 2x!!!! to nie je plagiatorstvo, uplne zbytocne vyvolavas FLAME! 2x sme sa u teba stazovali na nepriznavanie a nic si s tym neurobil, takze sice scenario je pekne, ale co z toho... rozumies... takze opakujem ze nejde o plagiatorstvo... daj mejl a vysvetlim ti to, nebudem to rozmazavat na fore tu sa snazime flame neriesit... snazime sa tu drzat ludi ktori nosia informacie nie ludi, ktori su proti, opakujem, airsoft spravy mozes robit kludne ty.... ak si to tu cital, tak to znamena, ze sem chodis a vyzvu na redaktorstvo si cital... tot moja reakcia v kratkosti...!

Re: AIRSOFT pred 10 rokmi 11 mesiacmi #3414

• x-SCYTHE
  • x-SCYTHE-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
nevyvolavam flame. hovorim len o tom, ze ak si regnuty na ASNR tak si mi mohol dat vediet aspon PMkom. Plagiatorstvo je zrovna zly vyraz, skor som mal na mysli, ze uz ked ho pouzit, je to sprava, skor si mohol prerozpravat ako to prebehlo a ake boli vysledky.
a k nepriznavaniu, uz na akcii som par ludom vysvetloval (mozno si bol jeden z nich aj ty), ze s tym ja nic neurobim len preto, ze akciu organizujem. Je to kazdeho osobna vec a kazdy si o nepriznavacovi mienku urobi. Jamam osobnu skusenost z tej akcie, ze som musel VLASTNEHO posielat na respawn (uz po scenari), lebo dostal niekolko zasahov, este som to aj videl a on hral dalej, rovnako ako ja sam som musel jedneho strelit 3x na to aby sa vobec unuval zdvihnut a odist (najprv som myslel, ze mi nefunguje puska). Ale to zavisi od charakteru, tak len pre to, ze som akciu organizoval, ma neobvinuj. Mal som ich vylucit? Sice je to jedna z moznosti, ale tazko to niekomu dokazes
ked si prehnane davate pozor na to, aby ste nestupili v trave do hovna, stupite donho na chodniku (osobna skusenost)

Re: AIRSOFT pred 10 rokmi 11 mesiacmi #3415

• Nephilim
  • Nephilim-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Nováčik
x-SCYTHE napísal:
nevyvolavam flame. hovorim len o tom, ze ak si regnuty na ASNR tak si mi mohol dat vediet aspon PMkom. Plagiatorstvo je zrovna zly vyraz, skor som mal na mysli, ze uz ked ho pouzit, je to sprava, skor si mohol prerozpravat ako to prebehlo a ake boli vysledky.
a k nepriznavaniu, uz na akcii som par ludom vysvetloval (mozno si bol jeden z nich aj ty), ze s tym ja nic neurobim len preto, ze akciu organizujem. Je to kazdeho osobna vec a kazdy si o nepriznavacovi mienku urobi. Jamam osobnu skusenost z tej akcie, ze som musel VLASTNEHO posielat na respawn (uz po scenari), lebo dostal niekolko zasahov, este som to aj videl a on hral dalej, rovnako ako ja sam som musel jedneho strelit 3x na to aby sa vobec unuval zdvihnut a odist (najprv som myslel, ze mi nefunguje puska). Ale to zavisi od charakteru, tak len pre to, ze som akciu organizoval, ma neobvinuj. Mal som ich vylucit? Sice je to jedna z moznosti, ale tazko to niekomu dokazes

Viem ako si to myslel, ak som nemal cas napisat viac viet k akcii, ktora sa mi pacila, tak sotva ti napisem na ASNR ze idem o tom napisat, jedina ina moznost bola o tom vobec nepisat, a to si myslim ze by bola skoda... myslim ze si podobneho nazoru... ale skor by som cakal, ze budes rozhorceny, ze som akciu viac neopisal, o com hovoris v dalsej reakcii, to berem, to je fakt, ale ako vravim, casu je minimum, aj na akciu sme prisli neskoro (nie kôli opici :) )... upravil som ti konto asi si si uz vsimol, tak ta poprosim, ak mas zaujem, budem rad... ak nie, tak to bude asi zase na nizkej urovni, pretoze na to nemam cas, ale vynechat by som to nechcel...

k priznavaniu... vo fore na airsoftnitra.sk sa o tom hovori dost, takze vieme o co ide, nevravim, stane sa ze clovek v zapale "neciti", ale ked ho to trafi do ruky tak ze poskakuje za stromom a hra dalej, tak to uz je moc, to by sa potom malo hrat asi uz aj s nozikmi a pazbami, to by bola uz asi vacsia zabava... :)

nevravim, ze nepriznavanie bola tvoja chyba...

mimochodom som ten s tym DRAGUNOVom... myslim, ze teba identifikovat ja viem...
  • Strana:
  • 1
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.105 sekúnd