Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Divadelná Nitra 2009

Divadelná Nitra 2009 pred 8 rokmi 10 mesiacmi #16456

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
  • Dostali ste poďakovanie 17
Medzinárodný divadelný festival Divadelná Nitra 2009 sa uskutoční v dňoch 25. až 30. 9. 2009.

[url:2tefaqqm]www.nitrafest.sk[/url]

Pôjdete/boli ste sa pozrieť? Ako sa Vám páčilo?

Ja som sa bol pozrieť na námestí o cca 21:00- skôr som nestihol :( Po príchode na námestie nastalo sklamanie- stánky zavreté, fontána vypnutá, na námestí tma ako v rohu, ľudí len zopár desiatok. Aspoň že to divadlo svietilo. Ináč naozaj hanba aby v piatok to vyzeralo takto v centre Nitry nech sa nikto nehnevá na mňa. Atmosféra žiadna, po námestí sa premávali na aute policajti a 2x SBS. Z časti to zachránilo vystúpenie na pódiu- ohnivá šou. Fotografie dodám.
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Re: Divadelná Nitra 2009 pred 8 rokmi 10 mesiacmi #16458

• sasho
  • sasho-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
Bol som pozriet namestie este popoludni, okolo stvrtej a vtedy sa tam premavalo dost ludi. Takisto ma zastavili viackrat dievcata co vyberali peniaze na park na klokocine (tlieskajuce ruky su motivom zbierky). Prispel som, ved park na klokocine je potrebny asi jak parkovanie, bo ta betonova dzungla nie je prave oku lahodiaca.

Dodam uz len, ze ta ohnova show, sa skoncila tak, ze pri tych troch stlpoch pri podiu zacali slahat trojmetrove plamene a cez cele namestie bolo citit dym. Hasit to museli az s hasiacimi pristrojmi z divadla. Neskor aj hasici prisli, ale to uz bolo "po funuse".

Re: Divadelná Nitra 2009 pred 8 rokmi 10 mesiacmi #16459

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
sasho napísal:
Bol som pozriet namestie este popoludni, okolo stvrtej a vtedy sa tam premavalo dost ludi. Takisto ma zastavili viackrat dievcata co vyberali peniaze na park na klokocine (tlieskajuce ruky su motivom zbierky). Prispel som, ved park na klokocine je potrebny asi jak parkovanie, bo ta betonova dzungla nie je prave oku lahodiaca.

Dodam uz len, ze ta ohnova show, sa skoncila tak, ze pri tych troch stlpoch pri podiu zacali slahat trojmetrove plamene a cez cele namestie bolo citit dym. Hasit to museli az s hasiacimi pristrojmi z divadla. Neskor aj hasici prisli, ale to uz bolo "po funuse".

A ja že to je naschvál taký oheň. Som sa na to pozeral z diaľky, keby som vedel tak to idem natočiť :?

Re: Divadelná Nitra 2009 pred 8 rokmi 10 mesiacmi #16465

• dlhy
  • dlhy-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 14
Mna zase tesi,ze Dosku za najlepsi muzsky herecky vykon dostal hostujuci herec z presovskeho divadla A. Duchnovica, Zena Libeznuk v inscenacii DAB Visnovy sad.
Podava tam naozaj famozny vykon.

Re: Divadelná Nitra 2009 pred 8 rokmi 10 mesiacmi #16469

• schmidke
  • schmidke-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Rešpektovaný člen
  • Dostali ste poďakovanie 7
Prave som sa vrátil z "Pivného turistu" ( http://www.nitrafest.sk/fest09/index.ph ... venie&id=7 ) a musím konštatovať, že výýýbornééé. Ak ešte niekto stíhate, zajtra a pozajtra.
Nechodím na hlavnú stránku, len do fóra, tak ma nekameňujte...

Re: Divadelná Nitra 2009 pred 8 rokmi 10 mesiacmi #16477

• mike
  • mike-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Admin
Včera som bol pozrieť na lampiónovom sprievode mestom. Išiel cez pešiu zónu hore Kupeckou ulicou až na hrad. Vrámci bielej noci som bol pozrieť v Ponitrianskom múzeu na výstave Múzeum ilúzií a o 22:00 v Synagóge na veľmi vtipnom predstavení Nočné príbehy.

Fotografie a videá dodám- budú aj v článku na stránke.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátori: keyboard
Čas vytvorenia stránky: 0.217 sekúnd