Vietor a sneh robia problémy v okolí Nitry

K silnému vetru sa v noci a ráno pridalo aj sneženie

Vietor a sneh robia problémy v okolí Nitry. Najhoršie sú na tom cesty v okolí Kolíňan, Jedlových Kostolian a Skýcova, pri Hosťovej a na podhorskej ceste medzi Nitrou a Topoľčanmi smerom na Lefantovce. Na ceste sa nachídzalo približne päť centimetrov snehu. Väčšina ciest v kraji je mokrá. Informoval o tom vedúci strediska Regionálnej správy a údržby ciest v Nitre Ľubor Andrášik. Podľa slov hovorcu Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Nitre Viliama Pánskeho začali prvé výjazdy už pred piatou hodinou ráno, kedy hasiči zo Zlatých Moraviec museli na ceste medzi Kostoľanmi pod Tribečom a Ladicami odstraňovať spadnutý strom.

Máte pre nás fotografie, čerstvé informácie? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Zdroj: RSÚC Nitra, HaZZ, ilustračná titulná foto Nitralive.skKomentáre  

0 # Rudo 440 2013-12-07 19:09
k tomu vyjazdu hasicou do Kostolian pod Tribecom poviem len jednu vec je smutne ze tu nevedia napisat ze pokial hasici prilsly na miesto tak zakial dedincania tento strom odstranili!!! Timto pozdravujem clenou HZZ v Zlatich Moravciach a aj autora tochto clanku.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+9 # Mikimajky 2013-12-07 19:22
No v dvoch vetách toľko gramatických chýb nenarobí ani druhák . Týmto pozdravujem autora príspevku nadomnou . ;)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
+1 # Martin z Nitry 2013-12-09 11:54
Rudo je dojič kráv v miestnom družstve pri Nitre. Jasne že robí toľko gramatických chýb, ale keby neviem gramatiku tak radšej ozaj dojím a nezapínam ani Pc. pozdravujem Ruda :)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť